zulu ePin hack die bişey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeeCopper

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
23
Arkadaşlar internette böyle bi video gördüm link atmıyorum yasaktır die isteyenler özelden yazsın atarım adam demişki epinler %100 çalışmakta zulanın databasesinden çekilmişitr yazmış videoda kanıtıda var çalışıyor adamın int siteside var .....cheats die kendiside tanınan bi coder sizce gerçekmi discord adresinde bazen epin fln verio geçen aldım ben 5k zulu altını ordan 6k abonede paylaşcam yazmış gerçekmidir sizce

xPoliceman

Süper Üye
Beğeni Puanı
173
Bitane yutup kanalı vardı kendi epin alıp programa yazıp sanki programda sınırsız epin kodu varmış gibi create edip oyuna yazıyordu bayada fazla epinlerdi xd dolandırıcı olduğu zaten belliydi ama işte dolandırıcı çıktı :)

Tabikide hayır .

xPoliceman

Süper Üye
Beğeni Puanı
173
ama coder tanınan biri ve int siteside var adam canlı yayında gözümüzün önündede yaptı
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

ona böyle birşe olması imkansız dediğimde bana epin attı direk kalakaldım öyle
Sana epin mi attı ? Şöyle diyim ben çok ilgilenmiyorum böyle şeylerle imkansız diye biliyorum .

xPoliceman

Süper Üye
Beğeni Puanı
173
evt ayrıca discordunun duyuru kısmındada epin kodu dolu ama 100.000 za lık fln ordan da ldım 3k za
Birazdan başka arkadaşlar cevap yazar ama böyle bişey yapıcaksa ne biliyim sen kendini düşün eğer hem dolandırıcı değilsen hem de yani böyle bir şey yapmışsın ben satarım yani discordu özelde den atarmısın

KusursuzHacker

♥ Kusursuz ♥
Ultra Üye
Beğeni Puanı
385
E-pinler sunuculara bağlıdır yani eğer bir e-pini kullanmak istiyorsan satın almak zorundasın. Veya sunucularını hackleyip o e-pinleri indirmelisin gibi bir şey söyleyeyim sana ben.

Böyle bir şey mümkün değildir. Eğer videolarda kanıt vb içeriyor diyorlarsa onlar satın aldıkları e-pin kodlarını program'a yazıp video içerisinde ana hesaplarına kullanıp sizi kandırıyorlardır.

Roux

so ez for Roux
Efsane Üye
Beğeni Puanı
1,150
Öyle Birşey Mevcut Değildir Aga Çünkü Onun Üstüne Ne Uğraşmıştır Dolandırmak İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt