1000 ₺ Altı Drone tavsiyesi istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
Verebileceğim tutar en çok 1100 ₺ olacak. Ryze Tello almak istemiyorum kamera ve dış mekanda stabil çalışmadığı için, FPV set halinde kumanda gözlük dahil varsa düşünebilirim ama normal düşünüyordum Aden E58 PRO 4K almak istiyorum ama henüz satışa sunulmadı... Tavsiyesi olan var mı?
(Lütfen konu hakkında bilgisi olanlar yorum yapsın copy paste yorum atanları RAPORLAMAKTAN HİÇ ÇEKİNMEM)

SANAL MAGANDA
Süper Üye
Ödüller
6
Sosyal
tek şöyleceğim şu BİMDEN alma :D aldım kırıldı valla 2.gün alırsan int den al

Banlı Üye
HC653 Kumandalı drone var fiyatı 435,00₺ ertesi gün kargoya veriliyor.
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
satın almaya gidebilirsin, videosunu izledim gayet kullanışlı takla felan atıyor almanı öneririm

Seçkin Üye
Ödüller
6
HC653 Kumandalı drone var fiyatı 435,00₺ ertesi gün kargoya veriliyor.
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
satın almaya gidebilirsin, videosunu izledim gayet kullanışlı takla felan atıyor almanı öneririm
Tavsiyen için teşekkür ederim fakat aradığım şey biraz daha sıra dışı, Açık havada kullanımı etkili bir şey arıyorum tavsiye ettiğin drone biraz daha kapalı mekanda kullanılıyor, Sanırım 2.el bir mavic mini alacağım...

Banlı Üye
Tavsiyen için teşekkür ederim fakat aradığım şey biraz daha sıra dışı, Açık havada kullanımı etkili bir şey arıyorum tavsiye ettiğin drone biraz daha kapalı mekanda kullanılıyor, Sanırım 2.el bir mavic mini alacağım...
2.el almanı önermem, ya ertesi gün kırılır yada bozuk çıkar en iyisi sıfırdan alman.

Onaylı Üye
Ödüller
5
Aden E59S indirimdeyken bi bak istersen bro

Üye
Kankam Youtube rehber vıdıoları Bulunmakda Oradan Bakabılırsin <3

Onaylı Üye
Ödüller
5
CX-35 tam fiyat performans ürünü bence alınır

Uzman Üye
Ödüller
1
2 .el almanı önermem ayrıca 1100 tllik istediğin özelliklerde bir drone nasıl bulursun onuda bilmiyorum ama bursadaysan nezaman istersen gel benim dronu uçur şaka yapmıyorum ciddiyim mavic 2 zoom

Onaylı Üye
there are a lot of youtube videos out right now that are discussing this info and giving recommendations!

Banlı Üye
beyler asla 1000 tl yok 2000 tl ye almayın altı çöp pişman olursunuz

Onaylı Üye
Bu tarz edavatlarda ucuza kaçmanı önermem orta-iyi arası birşey al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.