Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Senim Ve Sen Kendinden Kaçamazsın !
Seçkin Üye
Ödüller
6
8 HİZMET YILI
Merhaba dostlar bugün size 2000 tl ile alabileceğiniz 2 adet güzel oyuncu monitörlerini tanıttım inceleyip alabilirsiniz

1.​

MSI Optix G27C5 27" 1ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü​

msı 1.jpg

msı 2.jpg

17.09.2021 Şuanki fiyatı : 2.095,00 TL

Ekran boyutu 27 inç olup bize 1920x1080 Full HD çözünürlük sunuyor, ekranın kavisli olması ise oynadığınız oyunlarda çok ayrı bir deneyim yaşıyorsunuz, 1ms tepkime süresi ile çok hızlı ve kaliteli bir oyun deneyimine sahip olabiliyorsunuz 165 hz ekran tazeleme hızı ile hem göz sağlığınız hem de oyun keyfinizi çok ilerilere taşımakta
üzerinde DisplayPort bulunmaktadır, FreeSync ile ekranın yenileme hızı ile içeriğin kare hızı arasındaki yanlış hizalamanın neden olduğu takılmayı azaltmayı ve yırtılmayı önlemesi sayesinde kalitenin tüm olanaklarından faydalanabiliyorsunuz bu fiyata

2.​

AOC C27G2U 27" 1ms 165 Hz FreeSync Premium VA Full HD Curved Gaming (Oyuncu) Monitör​

AOC 1.jpg

AOC 2.jpg

17.09.2021 Şuanki fiyatı : 2.099,00 TL

Ekran Boyutu 27 inç olan bu oyuncu monitörü tüm oyun severler için güzel bir seçim olabilir 1920x1080 FullHD çözünürlüğü ile 165 Hz ekran tazeleme hızı sayesinde çok güçlü ve akıcı oyunlar oynayabilirsiniz 1ms tepkime süresi sayesinde oyunda neredeyse hiç bir şekilde geride kalmıyorsunuz ekranın kavisli olması ise oyunlarınıza ve dizi film gibi videolar izlemenize çok farklı bir keyif katacaktır WLED arka aydınlatması ile oda atmosferiniz çok farklı bir hal alacaktır FreeSync Premium sayesinde GPU ve Monitör arasında mükemmel bir senkronizasyon elde edilmekte, 6 oyun modu ile ekranınızı tamamen oyuna uyarlayın! FPS, Yarış veya RTS oyunları için yerleşik ön ayarlar arasında geçiş yapın veya kendi ideal ayarlarınızı özelleştirip kaydedin.

Onaylı Üye
Ödüller
1
2 HİZMET YILI
Msı mönitörde 165 hz olduğu için sıkıntı oluyor sonuçta 144 hz bir monitörü overclock yaparak 165 hz yapıyorlar buda erken pixel ölümü yaratır ayrıca çok fazla ısınır o yüzden aoc daha kaliteli duruyor ama fiyatı 2 sininde harika bilgi için teşekkürler .

Onaylı Üye
Ödüller
3
3 HİZMET YILI
Aoc Alacağına hiç alma sana önerim

Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz Gaming Monitör​

Alman Ben kullanıyorum Aşırı derecede tavsiye ederim değerlendir bu monitörü

Onaylı Üye
Ödüller
1
2 HİZMET YILI
Samsungun 1 ms monitörlerini bir kontrol et dostum tepkime hızı önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.