30 Level hesap kasmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilazor

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
30 Level e kadar hesap kasmak için hile var mı yani ben bırakıcam kendi maç arayıp girip oynıcak

T

ThqXia

Süper Üye
Bu Hile Zaten Bu Sitede Mevcut Dostum Loldeki Hile İşte Burda Kendisi İstedi Şeyleri Yapabiliyor Ama Fazla Önermem Ban Riskin 100/20 dir 100/60 a çıkarır
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Fazla Önermem Otamatik Skill Falan Açmanı Hileyi İlk Önce Botlarla Dene Ve Öğren

C

cagat1609

Üye
lvl kasmak için botlara karşı basit de kasabilirsin urf modu geldi ona girip lvl kasabilirsin dostum <3 onun haricinde script var onuda önermem ban riski çok yüksek

0

06mertcan2011

Seçkin Üye
paralı hileler dışında tek tük hileler vardır bansız onlardada ban senın elındedır sen ne kadar belli etmeden oynarsan ban seviyesı duser ama bu
ThqXia dedigi gibi en alt lımıt 100/20 ye indirirsin daha altına ınemezsın ban konusunda

A

ahmet28

Onaylı Üye
botlara karşı giriş seviyesinde jinx tarzı adc oynayabilirsin bottan yarıp bitir oyunu hızlı kasarsın

S

ShadowRaze1

seni benden daha iyi tanıyorum
Süper Üye
Çok belli etmeden oyna mesela al kolanı cipsini oyna 30 tl olursun zaten

B
private botlarda bile ban riski var ama zamanında kullanmıştım ben elobuddy(****** değildir elobuddy zaten kapandı örnek veriyorum ) gibi scriptlerle uyumlu autobotlar vardı public yapay zekaya karşı kolay modda giriyordu ryze vesaire oynuyordu ama bence değmez yani 30 40 tlye satılıyor fresh hesaplar

S

ShadowRaze1

seni benden daha iyi tanıyorum
Süper Üye
private botlarda bile ban riski var ama zamanında kullanmıştım ben elobuddy(****** değildir elobuddy zaten kapandı örnek veriyorum ) gibi scriptlerle uyumlu autobotlar vardı public yapay zekaya karşı kolay modda giriyordu ryze vesaire oynuyordu ama bence değmez yani 30 40 tlye satılıyor fresh hesaplar
Bence kola cips alsın film açsın hem oynasın hem kassın

H

halilazor

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Bu Hile Zaten Bu Sitede Mevcut Dostum Loldeki Hile İşte Burda Kendisi İstedi Şeyleri Yapabiliyor Ama Fazla Önermem Ban Riskin 100/20 dir 100/60 a çıkarır

Fazla Önermem Otamatik Skill Falan Açmanı Hileyi İlk Önce Botlarla Dene Ve Öğren

Birader ben oto afk bırakarak level kasmadan bahsediyorum scripti zaten biliyorum 1 ayı geçti kullanıyorum zaten

Arkadaşlar bende mi sorun var ben 30 levele afk bırakarak botted etmek istiyorum bilen kişiler yazssın bilmeyen muhattap olmasın konuyu kirleterek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...