Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dâhi Yatırımcı
Seçkin Üye
30 May 2019
332
27
71
Ödüller
4
19
Brooklyn Nine-Nine
:yazı:

Focus Entertainment tarafından yayınlanacak olan ve Asobo Studio'nun geliştirdiği A Plague Tale: Requiem oyununun çıkış tarihi ve oynanış videosu duyuruldu!

18 Ekim'de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC platformlarında oynanabilecek olan oyunun PC üzerindeki fiyatı 550 TL olarak belirlendi.

Oynanış videosunu ve tanıtım yazısını aşağıda görebilirsiniz.


:resim:

A PLAGUE EDITED.jpg


Oyun tanıtım yazısı:

Denizin çok ötesinde, bir ada sesleniyor...
Doğaüstü güçler tarafından saptırılmış acımasız, nefes kesen bir dünyada yürek parçalayan bir yolculuğa çık.


Harap olmuş yuvalarından kaçan Amicia ve Hugo güneye, yeni bölgelere ve şehirlere doğru uzun bir yolculuk yapıyor. Burada yeni bir hayata başlamayı ve Hugo'nun lanetini kontrol etmeyi deniyorlar.

Ama Hugo'nun güçleri tekrar uyandığında aç bir sıçan seliyle ölüm ve yıkım geri dönüyor. Tekrar kaçması gereken kardeşler, kehanette geçen ve Hugo'yu kurtarmanın yolu olabilecek bir adaya bel bağlıyor.


Çaresiz bir hayatta kalma mücadelesinde sevdiklerini kurtarmanın bedelini keşfet. Gölgelerden saldır veya ortalığı birbirine kat; birçok silah, araç ve doğaüstü güçle düşmanları ve zorlukları alt et.

Yazı, İngilizce dilinden çevrilmiştir.

:video:

A Plague Tale: Requiem oynanış videosu:
 
lol oynuom feedliom
Onaylı Üye
1 Haz 2020
52
4
Ödüller
2
Oyunun grafikleri haylice güzel gözüküyor. Oynanışında sıkıntı olmaması tatmin edici olur. Ufak tefek buglardan bahsetmiyorum. Sonuç olarak oyun 18 Ekim de çıkıcak fakat gelirken bugları da yanında getirir ise "Hikaye" tabanlı bir oyun için çöküş olur. Eğer yanlış bilmiyor isem Unreal Engine 5 altyapısı ile geliştirilmişti. Yani mekanik sıkıntılardan uzak ve bir "Hikaye" oyunu için epey detaylı ve keyifli bir oynanışı olacaktır. Tabii bu bilgide yanlışlık da olabilir. Birinden duyduğum kadarıyla UE 5 ile yapılmıştı dendi. Atmosferi ve grafikleri içine çekebilen bir hikaye tabanlı oyunu, hikaye bazlı oyun sevenlere tavsiye edebilirim.
 
Onaylı Üye
22 Eki 2017
68
2
Ödüller
4
Çok pahalı 550 tl bir oyuna verebileceğimi sanmıyorum.
 
Onaylı Üye
23 Haz 2022
107
1
6
29
Önceki oyununu oynamıştım. Xboxta game pass ile. Çok güzeldi, özellikle hikayesi. Kısa bir süre sonra bunun da gamepass'e geleceğini tahmin ediyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.