Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dâhi Yatırımcı
Seçkin Üye
30 May 2019
332
27
71
Ödüller
4
19
Brooklyn Nine-Nine
:yazı:

Skull and Bones, Riders Republic ve Rainbow Six Siege gibi oyunlarda artık iklim değişikliği ve doğa faaliyetleri ile mücadele edilmesi gerekecek.

Playing for the Planet, oyunlar aracılığı ile çevre iklim değişikliğine dikkat çekmek istiyor. Bunun için Ubisoft, SEGA, Rovio, Microsoft, Gameloft ve Bandai Namco gibi şirketlerle anlaşan topluluk, tüm oyun kitlesine hitap etmek istiyor. Oyuncular artık iklim değişikliği ve doğa olaylarıyla mücadele edecek.

Ubisoft’un Riders Republic oyununa Temmuz içindeki bir etkinlikte ani orman yangınları eklenecek. Gerçekçi bir büyük orman yangınına benzeyecek olayda, çevredeki herkes gaz maskesi takacak ve haritanın yangın içinde kalan kısımları yangın sebebiyle ulaşılamaz olacak. Bu ise, doğa olaylarına karşı kısa ve yoğun bir şok duygusu hissetmemizi sağlayacak. Böyle bir durumda oyunculardan, yangını durdurmalarını bekleyecekler. Yakında tekrar tanıtılması beklenen Skull And Bones oyununda benzer şekilde deniz olayları olacak. Ayrıca köpek balıklarının yüzgeçlerine olan avlanma isteğinin sonuçlarını da gösterecek. Bu da, oyuncuların denizi korumaya karşı bilinçlenmesini sağlayacak.

Rainbow Six Siege, Trackmania, Subway Surfers, Pac-Man, Asphalt 9 ve Assassin’s Creed Valhalla’da yakın zamanda ağaçlandırmaya katkıda bulunmak için etkinlikler düzenleyecek.

:resim:

Riders-Republic_16 edited.jpg

Süper Üye
4 Haz 2022
1,493
37
201
Ödüller
1
Arkanda
başarılı gibi duruyor. fakat ben cok işe yarıyacağını sanmıyorum. %40+ etkilenir umarım.

Üye
1 May 2019
42
1
Ödüller
3
32
Pubgde bına ıcındeyken deprem olup evın yıkıldıgını dusundum :)

fast life easy money
Onaylı Üye
15 Haz 2018
94
7
Ödüller
4
oyuncular bıraz oynayacak ve yayıncılar sonra etkısı hemen gececek.
Video Games Gamer GIF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.