Ban yiyenler Pc de Volarant Yüklümü ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

alibey661

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Beyler ben hileyi yeni kullanmaya basladim o yüzden bilgi sahibi degilim pc de volerant yuklu benim guardi kapatim hileyi acip giriyordum ama ban yemem onla alakalimi bilmiyorum sadece merak ettim uzun suredir hileyle oynayan volarant yukleyip ban yiyen varmı?? Volarant yok ben ban yedim diyen varmıı? Aim kullanmayan abartmayan ban yiyen varmi ??

C

Canyo

⁧⁧ 死
Ultra Üye
Valorant bende de yüklü güvenlik duvarını kapatıp pubg lite hilesini deniyorum. Vanguard ban yeme ihtimalin yok normal bir şekilde ban yiyen arkadaşlar da var

A

alibey661

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Volarant guard acikken hile acilmiyor bunu denedim lakin 2 si ayri oyun sonucta o bilgi oraya gitmez lakinn pubg bulamasidi veriyi volarant bulup sistemde belirtiyordur pubg de ordan veriyi yakalayip kendine cekiyordur dusuncem bu.

S

slev

Onaylı Üye
Beyler ben hileyi yeni kullanmaya basladim o yüzden bilgi sahibi degilim pc de volerant yuklu benim guardi kapatim hileyi acip giriyordum ama ban yemem onla alakalimi bilmiyorum sadece merak ettim uzun suredir hileyle oynayan volarant yukleyip ban yiyen varmı?? Volarant yok ben ban yedim diyen varmıı? Aim kullanmayan bokunu cikarmadan ban yiyen varmi ??
kanka guardı kapatıp oyuna girince ban atıyolar zaten riot game bu oyunda hile göremiceksiniz demişti

• Like
Tepkiler: online253
A

alibey661

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
kanka guardı kapatıp oyuna girince ban atıyolar zaten riot game bu oyunda hile göremiceksiniz demişti
Kanka pubg hile icin diyorum olay volerant degil ban yememiz onun guardindanmi kaynakli acaba oyuna girmesekte pc ilk acilista acik oluyor guard ve pc yi tariyor ve bunu hile oldugunu biliyor pubgde ondanmi yararlaniyor acaba ban yiyenlerin ortak noktasi volerantsa bence boyle

S

sero3088

Onaylı Üye
vallaha kral ben sildim direk ban yiyince ya

A

alibey661

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Beyler varmiydi pcde yokmuydu ban yediginizde cevap vardi yoktu varsa ondan sorun yoksa hileyi engellemisler

B

barrraaannnnn

Onaylı Üye
Kanka direk sil baştan yükle çünkü sıkıntılar olabiliyor.

S

ShadowRaze1

seni benden daha iyi tanıyorum
Süper Üye
Bende ban yedim küfürden sonra sildim zaten sevmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...