bana güzel bir telefon önerin pubg mobilede kasmayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

huseyin5050

✅❤Her oyun bir gün hileyi tadacaktır❤✅
Konuyu başlatan
Onaylı Üye
bana güzel bir telefon önerin pubg mobilede kasmayacak

• Like
Tepkiler: SERKAN2545
A

aknkrdg18

Onaylı Üye
Alabiliyorsan Iphone serisinden bir telefon almanı öneririm arkadaşım 6s kullanıyordu ve çok az kasmayla oynuyordu ama iphone almıyıcaksın rami yüksek olan xiamoi vb. markalardan almanı öneririm

• Like
Tepkiler: huseyin5050
B

BilgecanDede

Seçkin Üye
Tarzına göre mesela oyun için ise ve pil ömürü için istiyorsan tabii kide redmi not 8 pubg de gram kasma olmaz. ama tarzın görünüşten yana ise iphone 6s üstü almanı öneririm 6s üstünde kasma olmuyor çünkü

• Like
H

huseyin5050

✅❤Her oyun bir gün hileyi tadacaktır❤✅
Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Alabiliyorsan Iphone serisinden bir telefon almanı öneririm arkadaşım 6s kullanıyordu ve çok az kasmayla oynuyordu ama iphone almıyıcaksın rami yüksek olan xiamoi vb. markalardan almanı öneririm
tm reis bakarım yarın
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

bakarım yarın
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Tarzına göre mesela oyun için ise ve pil ömürü için istiyorsan tabii kide redmi not 8 pbg de gram kasma olmaz. ama tarzın görünüşten yana ise iphone 6s üstü almanı öneririm 6s üstünde kasma olmuyor çünkü
bakarım yarın reis

S

SERKAN2545

Onaylı Üye
yun oynayacaksan telefonum oyunu kaldırmıyor bir tane bilgisayara olsana Bence daha mantıklı

• Like
H

Hudzell

Ultra Üye
vergiler ile pek de ucuz telefon kalmadı :D ben Samsung Galaxy A30s kullanıyorum ekranının 720p olması dışında bi sıkıntısı yok ekstra olarak orta seviye bir telefon olmasına rağmen ekrana gömülü parmak izi okuyucusu var kamera olarak da iyi tavsiye ederim
NOT : telefon alırken pubg açıyor mu ona göre alayım gibisinden düşüncelere girme pişman olursun dostum ;)
ben de sürekli oyun oynadığım halde 1.5 günümü rahat çıkarıyor 1.5 saatte şarj oluyor
fiyat olarak 1800+

• Like
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...