Bitcoin Bulut Madencilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melihdelikan

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
32
Arkadaşlar ciddi anlamda bir yatırım yapmayı istiyorum fakat bu konularda sanki biraz tecrübesiz olduğumu hissettim. Kendi bilgisayarımı da yormadan bu sistemi daha yeni keşfettim ve bulduğum bir site var " hashflare " diye burayı önerir misiniz? Veya sağlam güvenilir bir sistem biliyorsanız fikirlere açığım, Kendi bilgisayarımı da yorabilirim bilgisayar açıkken kendi kendine maden yapacak sistem de biliyorsanız söyleyin lütfen.

turan0066

Üye
Beğeni Puanı
0
kardeşim tek bilgisayarla olacak iş değil yapsanda elektrik masrafın çıkmaz diye düşünüyorum

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,956
Bu işlerle içli dışlı olduğumdan sana batmaman için bir iki öneride bulunayım. Asla piramit sistemi ile yani altına adam al işte ref ile gir network gibi işlere girme girersen hakikaten sağlam olanına gir ancak bu işlerin sağlamı bile ilk başta para verir sonra bir keser köşeyi döner bir anda ne olduğunu şaşırırsın diğeri ise saadet zinciridir üstekiler parayı kırarken sen beklersin sonra site kapanır. Birde mining ile uğraşma bulut mining neymiş adam mining yapabiliyorsa kendisine yapar zaten hiç girme derim.

melihdelikan

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
32
Bu işlerle içli dışlı olduğumdan sana batmaman için bir iki öneride bulunayım. Asla piramit sistemi ile yani altına adam al işte ref ile gir network gibi işlere girme girersen hakikaten sağlam olanına gir ancak bu işlerin sağlamı bile ilk başta para verir sonra bir keser köşeyi döner bir anda ne olduğunu şaşırırsın diğeri ise saadet zinciridir üstekiler parayı kırarken sen beklersin sonra site kapanır. Birde mining ile uğraşma bulut mining neymiş adam mining yapabiliyorsa kendisine yapar zaten hiç girme derim.
Eyw teşekkür ettim bu sistemden de vazgeçeyim o zaman ufaktan biraz yatırım yapayım diyomda kararsızım youtube batıyor, site tutturmak zor napsam acaba :D

DarkGriffin

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
19
Kendine yatırım yapabilirsin bir blockhain zinciri yazmak için gereken şeyleri temin eder ve programlama bilgin var ise zincir yazıp cüzdan sistemi de oluşturabilirsin

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,956
Eyw teşekkür ettim bu sistemden de vazgeçeyim o zaman ufaktan biraz yatırım yapayım diyomda kararsızım youtube batıyor, site tutturmak zor napsam acaba :D
Amaç yatırım ise uzun vadeli kazanç amaçlı bitcoin alabilirsin değerlenecek olduğunu düşünüyorum ama araştırmanı yapmadan alma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt