Blog Tarzı İnternet Sitesi İçin Dosyalar

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
:yazı:

Merhaba dostlarım, ben Perfo
Sizden küçük bir iyilik isteyeceğim :)

Bir internet sitesi kuruyorum ve bu siteye Blogger/Wordpress gibi blog tarzı olmasını istiyorum.
Forum gibi sitemde konu açabileceğim, kayıtlı kişiler ise yorum yapabilecek.
Diğer standart kullanıcılar/üyeler ise konu açamayacak.

Güzel bir admin paneli olan mysql bağlantılı bir CMS var mı?
Varsa adı nedir veya indirme adresini özelden gönderebilir misiniz?​
Teşekkürler.​

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
948
Wordpress içinde forum sistemide var yeterli olur her türlü eğerki Wordpress in forum sistemini istemiyorum diyosan xenforo veya vbulletin kurup Wordpress i csm olarak forumuda xf veya vb yapabilirsin. xf nin eklentileri var Wordpress ile entegreli 30 - 50 dolar arasında

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
Wordpress içinde forum sistemide var yeterli olur her türlü eğerki Wordpress in forum sistemini istemiyorum diyosan xenforo veya vbulletin kurup Wordpress i csm olarak forumuda xf veya vb yapabilirsin. xf nin eklentileri var Wordpress ile entegreli 30 - 50 dolar arasında
FTP bağlantısı ile bir hosting'e dosyaları aktaracağım. İstediğim zaman istediğim gibi özgürce kendim düzenleyip kullanmak istiyorum. Bir yandan da para verme isteğim pek yok. Maaşım yeni yattı ve bitsin istemiyorum. :D
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
> Bu bağlantıda ki gibi bir şeyler istiyorum tasarım olarak.

RasAlGhul

RAS
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
60
Forum istiyorsan MyBB kullanabilirsin.
Ama blog istiyorsan en mantıklı seçim wordpress olacaktır milyon tane tema-eklenti var illa sana uygun bir şey vardır.

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
948
"Blooger gibi olacak" diyorum ama "blogger olmayacak" diyorum, "FTP bağlantısı kurabiliyim, mysql veritabanlı olsun" diyorum. Bana gelip "Blogger" mı diyorsun?
Bari biraz konuya göz geçirse idin. ;)
attığın resim blogger bu arada :) + olarak wp kurucaksın. hosting alıcaksın. mybb vbulettin veya xenforo kuracaksın. işlemleri yapacaksın daha iyisi bile olur ama senin uğraşman gerekiyor sen bi heves etmişsin 2 güne geçer zaten kafanı boşa yorma lazım olur :)

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
attığın resim blogger bu arada :) + olarak wp kurucaksın. hosting alıcaksın. mybb vbulettin veya xenforo kuracaksın. işlemleri yapacaksın daha iyisi bile olur ama senin uğraşman gerekiyor sen bi heves etmişsin 2 güne geçer zaten kafanı boşa yorma lazım olur :)
Benim ki "heves etme" ile kalmaz. Sırf buna benzer bir şeyi yapmak için 8 ay uğraştım.
Heves benlik birşey değil. :)
İstediğim ise forum kurmak değil.
Blogger gibi görüncek ama ftp ile bağlanıcam.

Üst Alt