C+ Araç/Ev Kiralama Kodu Lazım...

• Konuyu başlatan Azes
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Azes

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
arkadaşlar merhaba benim bir ödevim var hoca verdi daha doğrusu finaller için ve araç kiralam sitesi yani bir crm sistemi oluşturun dedi fakat kendisi 3. sınıflara da atynı ödevi verdi yani anlıyıcağınız üzere umursamayan ve takmayan bi adam bana bi kod lazım araç kiralama üzerine veya başka bir şey de olur ev olur ne biliyim motor olur amam böyle bi kod laızım ve c+ olması lazım yani mesela kodu yazıp çalıştırdığımızda araç kiralayabilicez falan bu tarz inşallah anlamışsınızdır adam içinde şu şeyleri istiyorum dedi

strucrtre
function
array
file
search
sort
bu kodları kullanın dedi ama bize bırakın bu kodları daha 1 kelime bir şey öğretmedi zaten adam yabancı türkçe de konuşamıyor sınıf 160 kişi geçen sene 5 kişi geçmiş sınıftan öyle bi hoca yardım ederseniz minnettar olurum teşekkürler saygılar...

günlerdir yardım istiyorum hiç bir yerde hiç bir çözüm yok youtube de google de lğtfen saçma saçma youtubeye bak diye yorum kasasnlar uzak dursun

S

svsaslans

Mustafa Kemal Atatürk
Onaylı Üye
Hazır olan siteleri kendine göre ayarlayabilir veya ordan kodları alabilirsiniz

A

avenger110

Onaylı Üye
kodları nereden bulabiliriz acaba yardımcı olurmusunuz

0

06mertcan2011

Seçkin Üye
hazır sitelerde baın bence çünkü kimse elinde tutmuyor bu tur kodları kolay gelsın

0

06mertcan2011

Seçkin Üye
youtubeden yapılışını yapan kişiler varmı önce ona bi bakın eger yapılını gösteren kısıler varsa buyuk ıhtımal kodları paylaşmıstır paylaşmamış ise bile onlardan yardım ıstemek lazım ben market barkod sıstemı ıcın bu sekılde buldum başka hiç bir yerde bulamamıştım
kardeşim hazır site yok böyle bi kod yok hiç bir site de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...