[ÇALIŞMIYOR] CSGO Rozet/Exp/Level Bot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Katılım
28 Ocak 2018
Mesajlar
1,195
Çözümler
28
Tepki puanı
139
Ödüller
8
Sosyal
6 HİZMET YILI
[ÇALIŞMIYOR] CSGO Rozet/Exp/Level Bot
Hile CS:GO'da çalışacak şekilde tasarlanmıştı, CS 2 versiyonu geldiğinde konuyu güncelleyeceğim.

Hile bana ait değildir. Ücretli bir bot Memory Hackers ailesinden @Bextan ve @LeftSpace tarafından kıırlmıştır. Emekleri için teşekkürler.

cs-go-hizmet-madalyalari.jpg

Bildiğiniz üzere CSGO'da oyun içi profilinizde görünen ve her yıl yenisini kazanabileceğiniz Servis Madalyaları bulunuyor. Bunları kazanmanın yolu ise oyun içi seviyenizi 40 yapmaktan geçiyor. Hesabınızı 40 level yaptığınızda ise resimde gördüğünüz ilk rozeti alıyorsunuz (Açık mavi). İlk rozeti aldığınızda oyun içi leveliniz tekrardan 1'e düşüyor. Diğer rozetlerin her birini kazanmak için ise 40 level'e tekrardan ulaşmanız gerekiyor. Bu kadar deneyimi kazanmak ise inanılmaz uğraş isteyen bir iş. Bu bot ise sizin için bunu otomatik bir şekilde yapıyor. İlk kez yaparken biraz uğraştıran ve karmaşık bir yapıya sahip olduğunu belirtmeliyim, bu nedenle konuyu buton açıklamaları dahil iyice okuyun ve Hile'nin
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
'nu izleyin. Bir kere okuduktan sonra adım adım ilerleyerek yapın.
Video:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap


Özel Edit:
Şimdiye kadar bu hileden dolayı ban yiyen kimse olmadı fakat her hilede olduğu gibi bundada banlanma ihtimali olabilir. Valve bugün botları umursamıyor olabilir ama yarın umursamayacağı anlamına gelmiyor. Tekrar söylüyorum şimdiye kadar hileyi kullanıp BAN YİYEN KİMSE OLMADI. Hile herhangi bir ram okuma yada ram'e yazma yapmıyor kullanıcı inputları ile karakterleri kontrol ediyor bu yüzden güvenli. Yinede sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın.
"Ban atıyor mu?" diye merak eden arkadaşlar bu kısmı okuyabilirler.
Mesaj kasmak için yorum yapan herkesi raporlayacağım. :)


Şimdi, Hazırsanız başlıyoruz.


Hile Nasıl Çalışıyor

11 hesabı aynı anda tek bilgisayardan Avast Sandbox ile çalıştırıyor ve aynı lobiye topluyor. Uçan gözcü (Flying Scoutman) modunda main hesabınız ile diğer 11 hesabı hızlı bir şekilde öldürerek main hesabınıza deneyim kazandırmış oluyor. 2 ay sonrasında ise imkansız gibi görünen 6. seviye Hizmet Madalyasını kazanmış oluyorsunuz (2 ay Yayımcının verdiği ortalama süre deneyimlerime göre günlük ortalama 3-4 level kasabiliyorsunuz. Fakat cs bazen sizin bulunduğunuz sunucuyu uzaktan kapatabiliyor bu durumda bot durmuş oluyor ve tekrardan başlatılması gerekiyor bu tarz kayıpları hesaba katarak 2 ila 3 ay arasında 6. seviye rozeti alabiliyoruz).

Hile 12 csgo'yu aynı anda çalıştırdığı için ortalama bir bilgisayar istiyor. Hile yayımcısının verilerine göre sistem gereksinimleri şu şekilde:
 • 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı işlemci​
 • 8 GB RAM​
 • 4 GB Ekran Kartı​
 • SSD​
 • 1920x1080 çözünürlük (1366x768 çözünürlükte denediğimde çok hata aldım daha düşük çözünürlüklerde muhtemelen çalışmayacaktır)​

Bu gereksinimlere yakın bir bilgisayarda açtığımda çalıştı fakat ne kadar iyi bir bilgisayarınız ve internetiniz varsa bot o kadar stabil çalışacaktır.


Hile Gereksinimleri

 • 11 adet boş steam hesabı + Kendi main hesabınız (11 adet olan bot hesaplarını yeni açabilirsiniz içerisinde oyun vs olması gerekmiyor fakat main hesabınız seçkin olmak zorunda ve açarken kendi steam hesabınız ile arkadaş eklemeyi unutmayın her bir hesabın arkadaş kodunu bir liste halinde tutun sonradan gerekli olacak). Hesapların isimleri 1-11 arasında sayılar ve avatarları aynı olursa diğer oyuncuları sunucudan kicklerken sorun yaşamazsınız. Zorunlu değil fakat büyük kolaylık sağlıyor yapmanızı öneririm.
 • Avast Anti Virüs Programı (Bot Avast Sandbox ile çalışıyor birkaç avast premium kodu paylaşacağım fakat kodlar kullanım sınırına ulaştığında ya kendiniz Avastı ücretli almalısınız yada crackli indirmelisiniz. Crackli avast ile çalışır mı bilmiyorum denemedim deneyen arkadaşlar yoruma yazarsalar bulunan çözümü konuya eklerim).

Hilenin Kurulumu

Burayı aşamalı olarak 3 e bölerek anlatacağım;

 1. Avast'ın kurulumu ve ayarları.
 2. Steam - Old'un kurulumu.
 3. Hile dosyasının kurulumu ve ayarları.

1.Avastın kurulumu ve ayarları
İndirdiğiniz klasörde bulunan avast_setup dosyasını çalıştırıyor ve kurulumu yapıyoruz. Kurulumu yaptıktan sonra Avastın içine girip Aboneliklerim kısmından Avast-Kod.txt dosyasında bulunan kodlardan birini giriyorsunuz. (Kodların çalışma durumu ile ilgili söz veremiyorum burada avastı satın alabilir yada crackli kullanıp (crackle çalışıyor mu denenmedi deneyen arkadaşlar yoruma yazarsalar bulunan çözümü konuya eklerim) devam edebilirsiniz). Sonrasında menü kısmına geri gelip Genel Tabında bulunan Sorun Giderme (Troubleshooting) kısmına giriyoruz ve Kendini Korumayı Etkinleştir seçeneğindeki tiki KALDIRIYORUZ. İşlemi onayladıktan sonra ekranın sağ altında bulunan küçük oktan avast iconunun üzerine sağ tık yapıyoruz ve avast kalkanlar ve kontrol (Avast Screen Management) seçeneğinin üzerine gelip Sonsuza kadar devre dışı bırak (Disable Forever) seçeneğini seçiyoruz. Bundan sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Görev yöneticisinden Başlangıç kısmına gelip avast'ı devre dışı bırakıyoruz ve avast ile işimiz bitmiş oluyor. Sonrasında tekrar bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.

2.Steam-Old'un kurulumu
Steam'i tamamen kapatıyoruz. İndirdiğiniz Steam-Old.rar dosyasını Steam'in kurulu olduğu klasöre çıkartıyoruz. Sonrasında ise CSGO'yu sırayla iki farklı hesapta tek tek açıyoruz. Yapılan güncelleme sonucunda steam ve steam-old (steam2) olarak kurulumu tamamlamış oluyoruz. Steam'ın kurulu olduğu klasöre gelen steam2.exe'ye sağ tık yapıyor ve "Her Zaman Korumalı Alanda Çalıştır" ("Always run in sandbox") seçeneğine tıklıyoruz. Eğer "Her Zaman Korumalı Alan Dışında Çalıştır" ("Always run outside the sandbox") gibi bir yazı geliyorsa birşeye tıklamayın. Amacımız korumalı alan içerisinde çalışmasını sağlamak.

2.Hile dosyasının kurulumu ve ayarları
Öncelikle indirme kısmındaki icon ve gif dosyalarını indirip "C:\Users\Kullanici-adi\AppData\Local\Temp" konumuna kopyalıyoruz. Sonrasında indirdiğimiz GXP_MH.rar dosyasını bir klasöre çıkartıyoruz ve GPX.exe'yi çalıştırıyoruz (ilk çalıştırmada biraz uzun sürebilir endişelenmeyin). Uygulama açıldığında yukarıda bulunan üç icondan (Scout - Kullanıcı - Ayar iconları) Ayar iconuna tıklıyoruz.

image_2023-07-02_140504461.png
Buradaki Steam path ve Steam2 path adındaki bölümlere steam'ın kurulu olduğu dizini yazıyoruz(Kırmızı noktalar yeşile döndüğünde işlem tamam demektir).
Aynı şekilde CS:GO Path kısmınada CSGO'nun konumunu veriyoruz.

Telegram'da bildirimlerini ayarlama (Opsiyonel Yapmak zorunda değilsiniz ama bot çalışmayı durdurduğunda bilgi alıp tekrardan hemen düzeltebilirsiniz o yüzden öneririm):

Telegram'a telegram web üzerinden giriş yapıyoruz.
Uygulamaya gelip ayarlar kısmında bulunan "Your ID" butonuna basıp linki tarayıcıda açıyoruz.
Start tuşuna basıp (Bazen çıkmayabiliyor "/start" yazarak telegram botuna sizin kodunuzu vermesini sağlayabiliyorsunuz.)
Botun sohbetinde kimliğiniz görünecek, onu kopyalayıp "TG ID:" alanına yapıştırın;
Bu alanın altında bulunan tikler ile botun size neyi haber vermesini istediğinizi seçebilirsiniz.

Sonrasında yukarıdaki iconlardan ikincisine tıklıyoruz ve buraya açtığımız steam hesaplarının bilgilerini yazıyoruz. Steam Friend Code kısmına ise açtığınız hesapların arkadaşlık kodlarını yazmanız gerekiyor (CSGO içinde olan değil Steam içerisinde olan arkadaşlık kodları olmalı). m ile belirtilen kısıma ise main (kasmak istediğiniz ana hesap) hesabınızı yazıyorsunuz.

Hilenin kurulum işlemi bu kadar. Şimdi hileyi çalıştırmaya geçelim.

Hilenin Kullanımı

 1. Kurulum tamamen tamamlandıktan sonra uygulamayı açıp Start Bot Accs butonuna basıyoruz. İşlem biraz uzun sürecektir aceleci olmayın, işlemin bittiğinden emin olmak için uygulamadaki STOP SCRIPT butonunun deaktif olmasını bekleyin sonrasında 11 hesabında açıldığından emin oluyor ve ikinci adıma geçiyoruz.
 2. Emin olduktan sonra Start Main Acc butonuna basıyoruz. Main account'a girerken Steam Guard isteyebilir, giriyoruz ve oyunun açılmasını bekliyoruz.
 3. Tüm hesaplar açıldıktan sonra Exec Config tuşuna basıyor ve birkaç saniye bekliyoruz.
 4. Sonrasında Positions Win tuşuna basıp ekranların olması gereken yerde olduğundan emin oluyoruz.
 5. Hesapların hepsinde main hesabınızın oyun oynuyor olarak göründüğünden emin oluyoruz.
 6. Emin olduktan sonra Lobby 1 veya Lobby 2 tuşuna basıyor ve lobinin oluşmasını bekliyoruz. (İkisi arasındaki tek fark Lobby 1 Butonu ilk 4 hesapla lobi oluştururken Lobby 2 butonu son 4 hesap ile oluşturuyor)
  NOT 1:Bu aşamada bazen lobide 5 hesap (4 Bot + Main hesap) olmadan oyun başlayabiliyor bu olduğunda el ile aramayı iptal edip diğer hesapları lobiye ekledikten sonra oyunu kendimiz başlatıyoruz.
  NOT 2: Burada bağlantı ile ilgili hesaplardan birinde sıkıntı çıkarsa (Yükleme ekranında sıkışma) üçüncü sekmeye giriyor (Ayar İconu) Fix Loading kısmına geliyor ve hangi numaralı hesapta sıkıntı varsa o hesabın numarasına tıklıyoruz.
  NOT 3: Girdikten sonra oyunda çok fazla kişi varsa disconnect atmanızı ve 5. Aşamaya geri dönmenizi öneririm. Eğer az kişi varsa tek tek oylama ile o kişileri oyundan atıyoruz. Burada uygulamadaki F1 tuşuna basarak tüm bot hesaplardan oy verebilirsiniz, Bir takımı temizledikten sonra uygulama üzerindeki Conntect tuşuna basıp diğer hesapların bağlanmasını bekliyoruz ve bağlandıktan sonra aynı işlemi diğer takımdaki oyuncular içinde yapıyoruz.
 7. Tüm bot hesapları bi oyuna topladıktan sonra Dizzy butonuna basıyor ve haritanın değişmesini sağlıyoruz.
 8. Harita başladıktan ve Isınma (Warmup) bittikten sonra main hesabın Terörist takımında olduğundan emin olup ekranın üstünde SAĞ TARAFTA bulunan sayılardan round skoru neyse onu seçiyoruz. (Oyun başladığında genelde t'ye atıyor ve 0-0'da başlıyor bu durumda Kahverengi (Terörist Rengi) olan 0'a basmanız yeterli).
 9. Sonrasında bot geri kalan herşeyi hallediyor :)


Düğme İşlevleri

Kısayollar:
Insert - CSGO'nun fokusunu kapatıp fareyi kullanmanızı sağlar.
END - Scripti durdurur.

İlk Sekme (Scout İconu):
F1 - Tüm hesaplarda F1 düğmesine basar (girdiğiniz sunucudaki diğer oyuncuları oyundan atmak ve haritayı değiştirmek için oy kullandığınızda toplu oy vermek için);
F2 - Tüm hesaplarda F2 düğmesine basar;
T - Ana hesap teröristlerin takımına geçer;
CT - Ana hesap, anti terörist takımına geçer;
Status - Konsolu açar ve status komutunu çalıştırır yazar - (sunucu bilgileri vs yazar);
ESC - Tüm hesaplarda ESC'ye basar (Hesaplardaki bir hata menünün açık kalması vs durumunda ESC tuşuna basar);
Baggage - Haritayı Bagaj olarak değiştirir (KULLANILMAYACAK);
Dizzy - Haritayı Dizzy olarak değiştirir ve taraf seçer;
+Move - Botların köşeye sıkışmasını sağlar (Dizzy haritasında);
-Move - Botları durdurur (Dizzy haritasında);
Kill - Sunucudaki tüm hesapları öldürür (Ana Hesap en son ölür);
1 - Tüm hesaplarda 1 tuşuna basar;
Conntect - Botları arkadaş listesi aracılığıyla sunucuya bağlar;
Disconnect - Sunucudaki tüm hesapların bağlantısını keser ve ana menüye dönmelerini sağlar;
Lobby 1 - İlk dört hesap ve main hesabı bir lobiye toplar ve oyun araması başlatır Uçan Gözcü (Flying Scoutsman);
Lobby 2 - Son dört hesap ve main hesabı bir lobiye toplar ve oyun araması başlatır Uçan Gözcü (Flying Scoutsman);
STOP SCIPT - Scripti durdurur.
Start Bot Accs - Bot hesaplarını başlatır (Main dışındaki tüm bot hesapları açar);
Start Main Acc - Ana hesabı başlat (Seçkin-Prime Hesabı Başlatır);
Exec Config - Botun çalışması için gereken config dosyasını aktif eder;
Positions Win- Açık olan CSGO Pencerelerini olması gereken yerlere hizalar;
Close CS:GO And Steam - Tüm CS:GO ve STEAM işlemlerini anında kapatır;

İkinci Sekme (Kullanıcı İconu):
Botların ve main hesapların kullanıcı adlarını şifrelerini ve arkadaşlık kodlarını tutar;

Üçüncü Sekme (Ayar İconu)
Steam Path - steam.exe'nin konumunu belirtmek için kullanılan ekranı açar. (Yandaki buton kırmızı ise konum yanlış/ Yeşil ise herşey tamam.);
Steam2 Path - steam2.exe'nin konumunu belirtmek için kullanılan ekranı açar.(Yandaki buton kırmızı ise konum yanlış/ Yeşil ise herşey tamam.);
CSGO Path - csgo.exe'nin konumunu belirtmek için kullanılan ekranı açar.(Yandaki buton kırmızı ise konum yanlış/ Yeşil ise herşey tamam.);
Fix Loading - Hesaplar sunucuya bağlanırken ekranda kaldığında buradaki numaralar ile fix confiğini çalıştırarak ana menüye dönmesini sağlar.;
Parameters Bots - Botları başlatmak için gereken parametreler (KULLANILMAYACAK);
SUB - Abonelik süresi (@Bextan ve @LeftSpace sayesinde Lifetime :) );
Onay Kutuları;
Start Main - Bot hesapları başlattıktan sonra otomatik olarak main hesabıda başlatır (Kullanmanızı önermiyorum bazen buga girebiliyor bu yüzden elle başlatmak daha sağlıklı);
RGB Strip - Uygulamanın üstüne RGB şeridi koyar(Gereksiz bir özellik isterseniz açabilirsiniz ben kapalı tutuyorum hiç bir fark yok);
Start MEM - Masaüstünün sağ altında bulunan iconlara sistem kaynaklarının ne kadar kullanıldığına dair bilgi veren bir uygulama başlatır.;
My CFG - config ile klasörü açar;
URL Webhook - Discord Webhook linkinizi veridğinizde bot bilgilerini o kanala anlık olarak gönderir.;
Your ID - Telegram id'nizi bulmak için gereken botun linkini açar.;
TG Bot - ID'nizi girip botu başlattıktan sonra mesajları kontrol edebilmeniz için botun tarayıcı linkini açar.;
Checkboxlar - Hangi bilgilerin size telegram yada discord üzerinden bildirilmesini istediğinizi seçebilirsiniz;

Launch Panel - Panel başlangıcında mesaj atar.;
Bots Crash - Bot hesaplarından biri/birkaçı bağlanamadığında mesaj atar.;
Main Crash - Main hesap bağlanamadığında mesaj atar.;
Complated Bonus - Bundan emin değilim denemedim.;
Complated Game - Oyun bittiğinde kaçıncı oyunun bittiğini mesaj atar.;
Complated Round - Oyunda her round değiştiğinde mesaj atar.;

Bu sekmede ortada bulunan diğer butonlara dokunmanızı önermiyorum ama hile yapımcısının söylediğine göre butonların anlamları şöyle;
1. Yeşil tahta - MemReduct;
2. Wi-fi - Steam Yönlendirme Aracı (SRT);
3. Beyaz Kare - BES;
My CFG - config ile klasörü açar;
VPN AYarları
Open - VPN Uygulamasını açar;
Clsoe - VPN Uygulamasını kapatır;
Login - VPN Uyuglaması için kullanıcı adı;
Pass - VPN Uyuglaması için Şifre;

Edit 1:
Ban yeme olasılığınız yok arkadaşlar, program herhangi bir ram yazma yada okuma yapmıyor (geliştiriciye göre) Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum güven faktörüm dahi düşmedi ayrıca hilenin discordunda aylardır kullanan insanlar var, sorunsuz kullanıyorlar.

Haftalık kasa düşürebilirsiniz, hatta 2 level atladığınızdada düşen itemlerde düşüyor.

Icon veya gif hatası alan arkadaşlar İndirme kısmında bulunan gif ve icon linkindeki dosyaları indirip "C:\Users\Kullanici-adi\AppData\Local\Temp" konumuna eklediklerinde sorun çözülecektir.

"Could not close the previous instance of this script keep waiting" hatası alan arkadaşlar bunun nedeni hile çalışırken tekrar açmaya çalışmanız. Task managerden kapatmanız gerekiyor, bazen bu da işe yaramıyor ben oturumu açıp kapatarak düzeltiyorum.

En kısa süre içerisinde video çekerek anlatacağım bu kadar ilgi olmasını beklemiyordum :D


İndirme linki:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Icon Hatası İçin Link:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
(Bu dosyayı "C:\Users\Kullanici-adi\AppData\Local\Temp" konumuna kopyalıyoruz).
Gif Hatası İçin Link:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
(Bu dosyayı "C:\Users\Kullanici-adi\AppData\Local\Temp" konumuna kopyalıyoruz).
Virüs Total:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
 
Son düzenleme:
Seçkin Üye
Katılım
15 Mar 2019
Mesajlar
344
Tepki puanı
16
Ödüller
5
Yaş
24
5 HİZMET YILI
çok detaylı anlatım denemeliyim bakalım becerebilicekmiyim
 
hayat buysa ben afk
Ultra Üye
Katılım
7 Haz 2016
Mesajlar
1,857
Çözümler
7
Tepki puanı
226
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Öncelikle emeği geçen herkese sende dahil Teşekkür ederiz.

Lakin ben buna uğraşmam muhtemelen aylar önce bu tarz bir şey arıyordum açıkcası lakin çok uzun ve meşakatli olmasından dolayı yapmaktan vazgeçiyorum. (11steam hesabım olsa denerdim belki yine de avast vs o işlemler de meşakatli uğraşmalı neyse şimdilik yapma planım yok. )
 
Griffin Premium
Katılım
9 Eki 2017
Mesajlar
12,118
Çözümler
820
Tepki puanı
2,945
Ödüller
16
6 HİZMET YILI
Konu olarak gayet iyi uzun uzun anlatmışsın kıranlara selam olsun sağlam bir şekilde kasılır aslında özellikleri teşekkür ederim kendi adıma
 
you look lonely, i can fix that...
Efsane Üye
Katılım
7 Nis 2019
Mesajlar
5,459
Çözümler
1,822
Tepki puanı
2,671
Ödüller
14
Yaş
24
Sosyal
5 HİZMET YILI
Aylık 15$'a satılan yazılımı ücretsiz paylaşmak mı kral hareket :lavyu:
 
Uzman Üye
Katılım
9 May 2020
Mesajlar
213
Tepki puanı
7
Ödüller
3
Yaş
30
3 HİZMET YILI
Achievement cheat is done with idle master. But I don't know how logical it is to use such tools. Bots are used to level up but don't work...
 
Seçkin Üye
Katılım
31 Eki 2019
Mesajlar
333
Tepki puanı
11
Ödüller
4
Yaş
24
4 HİZMET YILI
Eline koluna emeğine sağlık teşekkür ederim bu bilgili herkese paylaştığın için böyle güzel insanları gördükçe mutlu oluyorum
 
Seçkin Üye
Katılım
22 May 2020
Mesajlar
324
Tepki puanı
29
Ödüller
3
Yaş
18
Sosyal
3 HİZMET YILI
Sounda bunu buldum kanka hep arıyordum :D
 
Süper Üye
Katılım
28 Ocak 2018
Mesajlar
1,195
Çözümler
28
Tepki puanı
139
Ödüller
8
Sosyal
6 HİZMET YILI

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum herhangi bir ban durumu yaşamadım, aynı şekilde aylardır kullanan insanlardada öyle. Hile ram’e bir okuma yada yazma yapmıyor sadece macro mantığı ile çalışıyor. O yüzden güvenli.
hile iconu yüklenmemiş gibi duruyor, eve geçince aynı yoldaki iconu eklerim.
 
Griffin Premium
Katılım
14 Kas 2018
Mesajlar
685
Çözümler
12
Tepki puanı
495
Ödüller
8
Yaş
23
5 HİZMET YILI
Rozetler hem güven faktörü açısından hemde güzel bir görününtü veriyor en yakın zamanda deniyeceğim ve paralı bir programı kırılıp burda paylaşılması ayrı bi krallık teşekkürler.
 
Onaylı Üye
Katılım
23 Mar 2021
Mesajlar
53
Tepki puanı
1
Ödüller
2
Yaş
24
3 HİZMET YILI
Ban yeme riski var mı? ona göre Prime hesabımda kullanabilirim bunu.
 
Süper Üye
Katılım
15 Haz 2019
Mesajlar
863
Çözümler
1
Tepki puanı
97
Ödüller
5
4 HİZMET YILI
Ellerinize kollarınıza sağlık aşırı detaylı ve mukemmel bir anlatim olmus bugun deneyecegim
 
Ultra Üye
Katılım
29 Ağu 2017
Mesajlar
2,478
Çözümler
6
Tepki puanı
202
Ödüller
8
Yaş
20
6 HİZMET YILI
yine leftspace cracki falan varya efsane detaylı bi anlatım olmuş kesinlikle deneyeceğim eline sağlık güzel konu
 
hayat buysa ben afk
Ultra Üye
Katılım
7 Haz 2016
Mesajlar
1,857
Çözümler
7
Tepki puanı
226
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum herhangi bir ban durumu yaşamadım, aynı şekilde aylardır kullanan insanlardada öyle. Hile ram’e bir okuma yada yazma yapmıyor sadece macro mantığı ile çalışıyor. O yüzden güvenli.

hile iconu yüklenmemiş gibi duruyor, eve geçince aynı yoldaki iconu eklerim.
bu xp farm da kasa düşme olasılığı var mı? hiç düştü mü ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.