Counter-Strike 2 Hile Listesi

Üye
Ödüller
4
4 HİZMET YILI
Merhaba, internette dolaşırken daha öncesinde bu siteye kaydolduğumu gördüm. Yaklaşık 9 yıldır hile kullanıyorum ve iyi bir tecrübeye sahibim. Türk hilecilerinin gelişmesi için ufak bir liste hazırlayacağım. Forum kurallarını bilmiyorum, bu konu oluşursa kaldırılır mı yoksa moderatör onay vermeden silinir mi bilmiyorum. Aşağıdaki tüm hileler internal ve public hilelerdir. Kullandığım external hileler private olduğu için listeye yazmanın mantıksız olduğunu düşündüm. Zaten bu işin içinde olan bilir.

Sıralamayı en güvenilir hilelerden az güvenilir hilelere göre yapacağım. Bu lisede görmediğiniz hilelerden uzak durun ya da alınır mı gibi sorular sormayın. Türk hilelerine gelirsek Public VAC Bypass kullanıyorlar yani kullandıkları VAC BYPASS method'u github üzerinde bulunuyor. Her Türk hilesi github'da bulunan bedava hilelerin pastesidir. Kendiniz bularak build yaparak ücretsiz kullanabilirsiniz. Hiçbir Türk hilesini kesinlikle tavsiye etmiyorum ama ilaha paranız yoksa xchanger alabilirsiniz. Forumdaki üyelere dikkat edin, çoğu hile sahibi ve kendi hilelerini pazarlamak için xxx hile çok iyi ben 5 yıl kullandım vac yemedim diye saçma sapan yorumlar atıyorlar. Hiçbir hilenin VAC yedirmeme garantisi yoktur, her hilenin VAC yeme ihtimali vardır. Hesabınız çok çok değerli ve ilaha hile kullanmak istiyorsanız. Ardinyo/DMA hilelerine yönelebilirsiniz.

Hile güvenilirlik sıralaması ise şu şekilde (en güvenilirden en az güvenilire): DMA>Kernel>External>Internal

Aşağıdaki liste internal hile listesidir, sorunuz varsa sorabilirsiniz. Konu kaldırılmaz ise yardımcı olmaya çalışırım.

1- iniuria.us (Sadece Legit özellikleri bulunur.)
2- aimware.net (Legit/Rage özellikleri bulunur yine de HvH için çok iyi değildir. Büyük ihtimalle tüm Türk hilelerini yine de patates eder.)
3 - midnight.im (Legit hile özellikleri bulunur. Her ne kadar Iniuria kadar güvenilir olmasada ucuz fiyatlı alabileceğiniz en güvenilir internal hiledir.)
4 - interium.ooo (Legit hile özelliklerine sahip movment hilesidir, güvenilirlik olarak midnight ile hemen hemen aynı sırada yarışır.)

Lise bu kadar.

Lisetenin dışında kalanlar daha öncesinde CSGO'da defalarca kez kalıcı kırmızı faktör yedirip hesapları banlatmıştır. Yine de yukarıda yazdığım lisede de aynı sorunlar olmuştur fakat yazmadığım hilelere oranla daha az olmuştur. Iniuria yanlış hatırlamıyorsam sadece 2 kez tespit edildi. Ben Legit oynamak istemiyorum, gelene geçene çakmak istiyorum diyorsanız da neverlose.cc'ye bakabilirsiniz. HvH hilesidir ve legit özellikleri bulunur. CSGO'da Legitbot'u çok iyi değildi yine de CS2 ile beraberinde daha iyi hale getirdiler. (Not: HvH denilen oynayış şekili iyi bir hileye, cfg'ye ve oynayışa bağlıdır. Neverlose aldınız diye ölümsüz olmazssınız ya da aynı şekilde bir CFG'ye 15€ verdiniz diye.) Reklam değildir sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Yeni hile kullanmaya başlayanlar tarafından sık sorulan sorular:

- Telefon numaramı hile yaptığım hesaba eklemeli miyim?

Cevap : Hayır, telefon numaranızı sadece ana hesabınıza ekleyin eğer telefon numaranızın bağlı olduğu hesap ban yer ise, telefon numaranızın bağlı olduğu tüm hesaplar ban yer.

- Telefon numaramı kullandığım hesap banlanmıştı, aynı telefon numarasını girsem yeni hesabım da ban yer mi?

Cevap: Hayır yemez, telefon numarası banı gerçekleştikten sonra aynı telefon numarasını kullanırsanız bir şey olmaz. Yeni telefon numarasını girdiğiniz hesap ban yerse yine telefon numarasını girdiğiniz hesaplar banlanır. (Evet telefon numarası ve kredi kartı kaydetmek güven faktörünüzü yükseltir.)

-Internal ve External hilelerin arasındaki fark ne hangisini almalıyım?

Cevap: Internal hile oyunun kodunu/kaynağını değiştirdiği için daha fazla özelliğe sahiptir. Örnek vermek gerekirse Skinchanger, Antiaim, Spinbot, Backtrack, Autoaccept...

External hile ise oyunun kodunda bir değişiklik yapmaz ve sadece oyunu okur. Oyunu okurken de imzalı bir uygulama şekilde bürünür. Oyunda değişiklik yapmadığından dolayı özellikleri oldukça sınırlıdır. Örnek vermek gerekirse çoğunda sadece Aimbot, Triggerbot ve ESP bulunur. (Not: Bu dediklerim kaliteli External hileler için geçerlidir, kalitesiz bazı External hileler yazmaması gerekirken oyuna veri yazar!)

-External hile neden Internal hileden daha güvenli?

Cevap: Aslında bunun cevabı oldukça basit, VAC oyunun verilerini tarar ve oyun tarafından yazılan resmi verilerin değiştirilip değiştirilmediğini kontrol eder. (VAC BYPASS burada işe yarar VAC'ı kandırır.) Yine de yapılan gizli bir VAC güncellemesi ile bütün bir VAC BYPASS tespit edilebilir ya da devre dışı hale gelebilir bu durumda ise hesabınız ya VAC BAN yer ya da OW'a sırasına girersiniz. (Kalıcı olarak kırmızı güven faktörü.)

External hile ise oyunun hiçbir verisini değiştirmez ve sadece oyunun verisini okur. Hiçbir veriyi değiştirmediğinden dolayı Internal hilelere oranla oldukça güvenilirdir. Bilinen en büyük yanlış External hilenin herhangi bir korumasının olmadığıdır. External hileler ise şu şekilde korunur (Kaliteli External Hileler): Valve tarafından kabul edilen bir uygulamaya bürünür ve ona bağlanır. (Discord, OBS…) Verileri ise bu uygulamaların üstünden okur. Yani burada uygulama arabulucu olur. Verileri hileye iletir hile ise bu verileri kullanarak bilgiyi elde eder. Aimbot ve Trigger bot ise Sürücü tarafından gönderilir yani siz farenizde ateş tuşuna basmışsınız ya da farenizi düşmana götürmüşsünüz gibi oyuna bilgi gönderir. ESP ise oyunun aynı şekilde arabulucudan elde edilen veriler toplanarak oyunun üstüne açılan pencereden ya da overlay'dan yazılır. Oyuniçi overlay'a örnek vermek gerekirse: Steam SHIFT+TAB ya da Discord SHIFT+" overlayları.

- DMA Hileleri Nedir?

Cevap:
Merhaba sevgili arkadaşlar, DMA cihazları hakkında bilgi vereceğim fakat bu bilgiyi vermeden önce sizi bilgilendirmek istiyorum.

CS2 oyunu için DMA seviyesine inmenize gerek yok. VAC denilen Anti-Hile sandığınız kadar kaliteli değil, şu anda zaten CS2’de VAC çalışmıyor durumda. Zaten girdiğiniz maçlarda görmüşsünüzdür herkes Ragebot ile oynuyor. Sadece düşük seviyeli ranklarda hilesiz maçlar ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz.

External Hile

External hile olarak önerebileceğim hile “hexui.com”. Aylık ücreti 12€’dur. Ayrıcına bunun dışında daha da güvenilir Private hileler bulunur. Listedeki Private hileler sadece davetiye ile girilebildiğinden yazmayacağım. İşin içinde olan bilir.

Hesabınız çok değerliyse ve External yazılımlara güvenmiyorsanız Kernel/Linux seviyesine inebilirsiniz.

Kernel için önereceğim hile “constelia.ai”. Private bir hiledir (Aylık aboneliği yoktur, sınırsız aboneliğine 200$ ödersiniz. Başvuru yapmalısınız ve başvuru kabul edildikten 24 saat içinde ödeme yapmanız beklenir yoksa kalıcı olarak yasaklanırsınız.) ve Kernel seviyesinde çalışır ayrıcına Linux desteği bulunur. Peki neden Linux desteği önemli? Linux’da VAC Windows’da olduğu gibi “Steam Client Service” ya da “SteamService.exe” benzeri yazılımlar bulundurmuyor. Bunun anlamı ise şu oluyor: CS/Steam’a “root/yönetici” yetkisi ile çalıştırma zorunluluğu getirmeden kendisi dışında çalışan hiçbir programı göremiyor ya da tarayamıyor. Özetle eğer bu hileyi Windows’da Kernel seviyede değil de Linux’da çalıştırırsanız daha da güvenli olursunuz. (Bu konu oldukça uzadıkça uzar, lafı kısa kestim. Bilmeniz gereken bu.)

Güvenilirlik seviyesini en yüksekten en aza doğru sıraladım:

DMA> Linux> Kernel > External > Internal

DMA Hileleri

DMA hilelere gelelim. DMA hilelerinde direkt bellek erişimi olan hilelere denir. Bilgisayarınıza direkt olarak bağlanır ve arada iletişim kurmak için bir yazılım bulunmaz. Kapalı bir sistemdir sadece bağlı cihazlar arasında erişim olur dışarıdan herhangi bir müdahale yapılamaz. İlk olarak özet geçmek istiyorum. FACEIT/ESEA/LAN Oyuncusu/E-Spor oyuncusu değilseniz bana göre gereksiz masraf yaparsınız. DMA’nın en büyük avantajı sistemi dizdikten sonra sadece hile kullanmak istediğiniz oyunun yazılımını satın almak. DMA hilesi satın alırken genelde şu yol izlenir:

1- Kimlik fotoğrafı atarsınız
2- Yazılımcı, sizin hakkınızda bilgi toplar, daha önce bir DMA hile sağlayıcısı tarafından banlamadığınızdan emin olur ve anti-cheat geliştiricisi olmadığınızdan emin olur. (Burası biraz daha karışık özet hali bu şekilde.)
3- Yazılım geliştiricisi müşteri olduğunuz doğruladıktan sonra sizden Davet Ücreti + İlk Abonelik Ücreti + Kurulum ücreti ister. (Diğer aylarda ilk ay ödediğinizden daha az ödersiniz.)

Dipnot: DMA hilelerin fiyatı oyundan oyuna ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir ama ortalama piyasası ise şu şekilde olur; Davet Ücreti 100€-300€, İlk Abonelik Ücreti 200€-500€, Kurulum Ücreti 20€-100€. (Private DMA Hileleri için geçerlidir.)

DMA Hilesi Nasıl Çalıştırılır?

DMA Kartı iki bilgisayar arasındaki iletişimi sağlar. Oyundaki verileri okumak için bir yazılım kullanmak yerine direkt olarak hafızadan okur.

DMA Kart ücretleri 150$-300$ arasındadır.

DMA Aimbot’u ve Trigger çalıştırmak için bir “kmbox” a ihtiyacınız var. Kmbox’u çalıştırmak içinde oyun oynayacağınız bilgisayara ve ikincil bir bilgisayara ihtiyacınız vardır. KMBox’un görevi ise hilenizin girdisi/çıktı ile fareniz arasında veri akışını sağlamaktır. Örnek vermek gerekirse KMBox’daki hileniz hedefe kitlenip fareyi aşağı çekmesi sinyalini gönderdi diyelim. Bu komut veriye dönüştürüldükten sonra KMBox’a gönderilir, KMBox veriyi fareye gönderir ve çıkan veri direkt olarak sanki siz elinizle fareyi aşağı çekmişçesine oyuna gönderilir.

KMBox ücretleri ortalama 60$-80$ civarınadır.

ESP çalıştırmak içinde bir Fuser’e ihtiyacınız var. Fuser ise özetle iki görüntü çıktısını birleştirir.

Fuser ücretleri ise ortalama 200$-500$ civarındadır.

İkinci bir bilgisayar

Bilgisayarın çok uçuk performanslı olmasına gerek yok. Ortalama bir bilgisayar olsa yeter ya da 200$-300$'lık mini bilgisayarlardanda alabilirsiniz.

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Son düzenleme:
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
güzel bilgiler knk sağolasın

Üye
Ödüller
4
4 HİZMET YILI
yazıyı okurken o kadar yanlış bilgi varki ben otururken utandım umarım biryerden kopyalayıp açmışsındır konuyu sen yazdıysan durumuna üzüldüm dostum. Cs2 öncelikle vac atmıyor hiçbir şekilde koruması yok oyunun

Kendim yazıp açtım. Gerçekler burada, hangi hilenin yazılımcısısın bilmiyorum. Gerçekler bunlar, insanları farklı taraflara yönlendirme. CSGO’da defalarca kez VAC BYPASS tespit edildikten sonra Kalıcı Güven Faktörü sorunu oluştu ve oyuncular önce OW ban yedi sonrasında ise OW Ban VAC ban’a döndü.
ikinci olarak vac bypass diye birşey kalmadı zaten bu yöntem hileler için değil injector kullanımı için uygundu...

Internal hileler oyuna İnject olurken VACBYPASS kullanıyor. Internal hileyi oyuna Inject etmeden ve veri değiştirmeden kullanamazsın. Verileri değiştirmek ve yeni veri yazmak içinde yazdığın/değiştirdiğin kodu VACBYPASS ile gizlemelisin. Şu cümlen ile bilgisiz olduğun belli oluyor. Söyle bakalım "%100 VAC VE %100 OVERWATCH KORUMALI!" diye hangi hileyi satıyorsun?

external hileler daha güvenilir falan denmiş internal hilelere göre hiçbir alakası yok sen ürününü ne kadar güvende tutmak istiyorsan o kadar güvende tutarsın external yapayımda ban riski olmasın diye bir dünya yok

Ben sana External hilelerin ban riski yoktur dedim mi? Konuyu detaylı okumalısın. Internal hilelerin en güvenlileri olanlar Iniuria ve Gamesense bile tespit edildiyse zaten bu yorumun direkt olarak çöp oluyor.

external üründe daha az özellik bulunur falan denmiş hayatımda bu kadar güzel bir cümle daha görmedim ben

Hangi External hilede Chams, Skinchanger, Backtrack, Rapidfire, Magic Bullet gördün söyle bakalım?

İnsanı Öldürmeyen Şey Tuhaflaştırır
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
eyw knk forum bilgilendirici olmuş

VALORANT NEFRETLİSİ
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
ty inuirianın daha önce ban attığı oldu mu otomatik vacdan ona göre kardeşime önericem hahaha

Üye
Ödüller
4
4 HİZMET YILI
ty inuirianın daha önce ban attığı oldu mu otomatik vacdan ona göre kardeşime önericem hahaha

Gönül rahatlıyla önerebilirsin, en az tespit edilen hilelerden biridir. Ömürboyu aboneliği 80€, özel günlerde ise 60€'ya düşüyor. Sürekli hile kullanan biriyse kesinlikle almalı. Internal hileyi ana hesaplarında kullanmak isteyen kişiler büyük çoğuklukla Iniuria'yı tercih eder.

Direkt olarak VAC yemezssin, kırmızı güven faktörüne düşersin sonrasında VAC ban'a dönüşür. Yazdığım her hile daha öncesinde kalıcı kırmızı faktöre sebep oldu. Hilelerin ara sıra tespit edilmesi normal bir durumdur. Yukarıda dediğim gibi en güvenilir hilelerden biri, gönül rahatlıyla kullanabilir. Listedeki hileler kaç yıllık hileler, anlayacağın bu hileyi geliştiren ekipler oldukça tecrübeli.

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
sağol dostum bilgilendirici bi yazı olmuş eline sağlık

Dınsıpiy
Ultra Üye
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
Merhaba @iambmys eline sağlık hocam, ana hesapta kullanmak için UD sağlam Skin changer arıyorum oyun içinde game sensim ve aimim sağlam olduğu için psikolojik olarak skin kullanımına ihtiyacım var sadece.

Uzman Üye
Türklerin yaptığı hile var hatta youtubur olan the cihandan bulabilirsiniz

Üye
Ödüller
4
4 HİZMET YILI
Türklerin yaptığı hile var hatta youtubur olan the cihandan bulabilirsiniz

Konumda yer vermiştim bu konuya, Türk hileleri Github'da bulunan ücretsiz hilelerin pastesi. Hilenin üzerine UI çizdikten sonra para ile satıyorlar. Onun yerine ücretsiz olan Osiris ya da diğer seçenekleri kullansanız olabilir.

Merhaba @iambmys eline sağlık hocam, ana hesapta kullanmak için UD sağlam Skin changer arıyorum oyun içinde game sensim ve aimim sağlam olduğu için psikolojik olarak skin kullanımına ihtiyacım var sadece.

Sadece skin değiştirmek için hesabınızı riske atmayın derim, yine de sizin kararınız. Bana kalırsa Iniuria alın ve sadece skinchanger özelliklerini kullanın eğer hesabınız değerliyse. Sadece prime hesap ile üç beş skin varsa midnight.im alabilirsiniz. Güvenilir bir hile sağlayıcısı tarafından skinchanger yapılmadı. Hile sahipleri skinchanger'i hileleri ile birlikte geliştiriyor. Hepsinin çalışma prensibi aynı.

Son düzenleme:
Onaylı Üye
çok fazla yanlış bilgi içeriyor. Yinede uğraşmışsın eline sağlık

AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.