Delay Daha Fazla Düşmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

burak57

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Arkadaşlar ilk olarak banlanmak veya belli etmek yada raporlanmak umrumda değil yok düşürme yok yüksek tut falan yazmayın lütfen.
Bazı arkadaşların delayla ilgili çektiği videoları ve forumdaki delayla ilgili yorumları okudum 0 a çekince falan daha belli oluyormuş daha hızlı kombo yapıyormuş falan. Bende düşürmek itiyorum ama tüm karakterlerde skill delayları 150 den aşağı çekilmiyor sadece bende mi böyle sizde 0 a düşüyor mu ? cevaplarsanız sevinirim (Script daha güncellenmedi 10.11 yaması ve daha öncesi için yaşadığım bir sorundur.)

• Like
Tepkiler: Y3ktadll
N

Nyka

Bir Yudumluk Aşkım Deli Sarhoş
Süper Üye
Aynı şekilde bendede öyle ama cok iyi oluyor irelia bir e atıyor faker faker

• Wow
Tepkiler: asdasd2222sss
Y

Y3ktadll

AdBlock for politics
Seçkin Üye
Kanka galiba ona bişey yapamayız ya . Bende istiyorum da onu 0 a indirmeyi maalesef yok . Ben yeni hesap açıp keyfine yapıyorum da 150 olunca çok keyfi kalmıyor.

N

Nyka

Süper Üye
Kanka galiba ona bişey yapamayız ya . Bende istiyorum da onu 0 a indirmeyi maalesef yok . Ben yeni hesap açıp keyfine yapıyorum da 150 olunca çok keyfi kalmıyor.
script ban atmıyor anlamadım yemiyorum ban

B

burak57

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
ezraelın q su kaçma ihtimali yok
Dostum oynamadan nereden biliyorsun ? ve q kaçma ihtimali yok diye bir şey yok kaçma ihtimali var ortalama 3 q dan biri falan kaçabilir
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Bende eskiden her gün yiyordu hesaplarım şuanda 3 aydır aynı hesapta oynuyorum ban dalgasında yiyebiliriz büyük ihtimal riot bu aralar rahat davranıyo galiba

P

pufuf

Seçkin Üye
150 yeterince yeterli zaten daha fazlası aç gözlülük olur

Y

Y3ktadll

AdBlock for politics
Seçkin Üye
Yok kanka yeni hesap açıp trolluyom ondan gerçek hesabım trollden ban yemesin diye yeni hesapda oynuyorum . Mesela LoLSkin de ban atıcak diyolar dı ben duyurudan beri hep kullanıyorum hala ban yemedim :D

N

Nyka

Süper Üye
Dostum oynamadan nereden biliyorsun ? ve q kaçma ihtimali yok diye bir şey yok kaçma ihtimali var ortalama 3 q dan biri falan kaçabilir
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Bende eskiden her gün yiyordu hesaplarım şuanda 3 aydır aynı hesapta oynuyorum ban dalgasında yiyebiliriz büyük ihtimal riot bu aralar rahat davranıyo galiba
elmas olcak çar bu gidişle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...