Dying Light 2 Bölüm 1 Fragmanı Yayınlandı! Yeni Özellikler ve Dahası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dâhi Yatırımcı
Seçkin Üye
30 May 2019
332
27
71
Ödüller
4
19
Brooklyn Nine-Nine
:yazı:

Dying Light 2 Stay Human Bölüm 1 yayınlandı!

Dying Light 2, çıkış tarihinden beri ses getiriyor ve oyuncusunu her daim tatmin etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir güncellemeyle yeni özellikler, rütbe ve yeni ödüller eklenmesi, oyuncuların oyuna ilgisini daha çok arttırdı. Bunlardan videoda bahsedildi.

Gelecek olan yeni güncellemeyle oyuncular, yeni zombilere karşı mutasyon örnekleri toplayabilecekler. Bunu yapabilmek içinse günlük ve haftalık ödülleri tamamlamaları gerekecek. Ayrıca oyuna iki adet yeni kıyafette eklendi, bunlar;
Nightrunner’s Claws ve Elite Nightrunner. Bu ödülleri almak içinse Harper’s Token ihtiyaçları olacak. Oyuna bir dizi yeni düşmanda eklendi. Her görev tamamlandığında daha zorlu görevler çıkacak.

:video:

İşte, Bölüm 1 Fragmanı:

:resim:

DL2 EDIT.jpg

Ayrıca oyun şu an da Steam üzerinde %33 indirimle 233 TL'den satışta!

Onaylı Üye
21 Şub 2020
78
1
4
Ödüller
2
27
dying light 1 i halen oynarım ancak 2. sinde o 1 den aldığım zevki alamadım pc mden silmeyeceğim oyunlardan biridir

Onaylı Üye
11 Nis 2021
47
1
Ödüller
1
28
Korku oyunlarından kormasaydım oynacağım ikinci oyun bu olurdu (ilki half life alxy)

Onaylı Üye
6 Nis 2020
57
5
Ödüller
2
31
Ben bu oyunun ilkini de oynamıştım... Nasıl bir oyun? Tavsiye eder misiniz? Konusu nedir? Bir oyuncusundan dinlemek daha güzel olur.

Seçkin Üye
25 Tem 2019
319
2
18
Ödüller
3
21
zaten senenin basında cıkmıs bir oyun tam olarak neyin fragmanı oldugunu anlayamadım. ek içerik mi ?

ONLY THE DEAD SEE
Onaylı Üye
20 Eki 2020
87
4
Ödüller
2
YOK
Evet oyunu guzel sariyor ama cok pahali bide indirim var ona ragmen pahali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.