• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

GoS External Script Database

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sacredcrowds

Maximum Power
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
10
SOrry My ignorance but is this ***** only for LOL garena?? lol Riot doesnt work??

trasua99

Your game your rule
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
i cant start GOS because HTTP 1.404, pls help me

rawados

Kayōkyoku
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
45
Hocam bakıyorum da scriptlerin hepsi dandik yok mu güzel bir tane çalışan ?

Beğeni Puanı
0
Birçok script için gerekli olan Tpred ve Hpred nasıl yükleyebiliriz burda bulamadım. Yardımcı olun lütfen

SheLare

Üye
Beğeni Puanı
0
Sayın adminler,benim tek sorunum herşeyi yapıyorum yükleme ekranında fps değeri felanda çıkıyor sol üstte ama %100 olunca notepad++ kapatılıyor diyor ve kapanıyor sonra new.dll hatası veriyor napmalıyım c++2013 64 ve 86 felan yüklü.
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Dostum olay basit ben sana şöyle anlatayim ben üyelik almiştim önceden merak ettiğim için almiştim daha doğrusu aristo bana yapmam gerekenleri yazdi şöyle yapacaksin

Hilenin amaci şu silver veya bronz kolsuz biriysen platin ve elmasa çıkmak istiyorsan kullanirsin ancak garanti ban yiyeceğini unutma evade yani dodge scriptini açmadiğin sürece bir sorun çıkacağini sanmam.auto combo auto zhonya auto smite gibi özellikleri var.

Dostum olay basit ben sana şöyle anlatayim ben üyelik almiştim önceden merak ettiğim için almiştim daha doğrusu aristo bana yapmam gerekenleri yazdi şöyle yapacaksin

olay basit ben sana şöyle anlatayim ben üyelik almiştim önceden merak ettiğim için almiştim daha doğrusu aristo bana yapmam gerekenleri yazdi şöyle yapacaksin

1- c++ 2015,2013 64x ve 32x sürümlerini indir ikisininde 2015'in üstündekileri sil.
2-notepad++ son sürüm x32 bit son versiyonu indir.
3-Loader'dan GoS Externali Aç.Ve Giriş yap.
4-Lol External Kısmına gir ordan açmak istediklerini aç ingilizce biliyorsan azcik anlarsin.ben sana şunlari aç dedim ward,jungletimer,active ve istediğin heronun scripti onuda burdan bulabilirsin;
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
Utilitiy kısmından dodge hack açabilirsin ancak kesin ban yersin söyleyeyim sana.
5-Herşeyi Bitirdikten sonra Oyuna gir oda kur notepad++'ı yönetici olarak çaliştir. ve loaderda external kısmında sol altta YourProcess32.exe yazacak "YourProcess32" bunu sil "notepad++" yaz ardindan bir yazi gelecek yes diyip oyuna başla oyuna girmeden önce antrenman modunda denemeni öneririm aliş öncelikle herneyse oyuna girince çerçeve moduna al oyun kısmından herşeyi kapat öngörme falan onlari kapat sonra "CTRL" tuşunun üstündeki "SHİFT"
Tuşuna basarak ordan Orb falan herneyse ayarlari ayarla internettende bakabilirsin üşendim ayarlarida yazmaya kendin yap işte.Daha fazla script yüklersen oyun içi değiştirmeyi unuttuysan "F6" Tuşundan açabilirsin yada kapatabilirsin ancak zor kapaniyor söyleyeyim.ayrıca oto zhonya ve çarp gibi özelliklerinide ayarliyabilirsin.İyi Ban yemeler. :)
Bende tek sorun var oda yükleme ekranında %100 iken notepad kapatılıyor diyor ve kapanıyor oyun başlayıncada script gelmiyor doğal olarak napmam lazım ?

eyer hala istersen size sorunsuz bir şekilde nasıl kullanacağınızı videolu bir şekilde anlatır upload ederim
Bende sadece oyuna girdiğimde onload crash hatası veriyor onun hatasının çözümü varmı ?

Son düzenleme:

SheLare

Üye
Beğeni Puanı
0
resimag.com/p1/70436848b42.png şu sorunu bilenler ulaşabilir mi bana lütfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt