High School DxD 5. sezon?

Porkos

Üye
Beğeni Puanı
0
dostum bilgi aldığın kişi resmi bir çalışanımız değilse hukuki olarak cezalandırılacaktır eğer kendisini tanıyorsan ve bilgi sahibiysen lütfen ismini ver rica ederim
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

bu arada dostlarım yanlış bilgilere kanmayınız özellikle bu iş için uğraşıyorum bir sorunuz varsa bana sormanız yeterlidir her sorunuza cevap vericem sormak istediğiniz başka türlü anime soruları varsa yapımcılarıyla görüşebilirim bir çok anime filminin yapımcısıyla görüştüm sorularınızı bekliyorum ayrıca beğen tuşuna tıklayarak daha güncel haberler vericem destek vermeyi unutmayınız teşekkür ederim
Bir sorum olacak acaba dxd nin yapımcılarından bilgi alıp altına bırakabilirmisin ?

Deadpoll1

Üye
Beğeni Puanı
7
@porkoz
mesajınızı okuduk ve şimdi değerlendiriyoruz... sayın porkoz öncelikle hıgh school dxd 5. sezon resmi olarak onaylanmıştır fakat kesin tarih 2020 ile 2021 arasındadır yapımcının dediğine göre yeni hıgh school dxd (high school dxd:shin) yada (high school dxd:light) olarak çıkacak'tır şimdilik diğer bilgiler sunulmamıza izin verilmiyor ! fakat izin verildiği an paylaşıma sunulacaktır bu mesaj size bilgi verdiyse beğenmeyi unutmayınız DAHA GÜNCEL HABERLER İÇİN TAKİPTE KALINIZ VE ÖZELDEN MESAJLARINIZI GÖNDERİNİZ İYİ GÜNLER DİLERİZ

Nightotaku

Üye
Beğeni Puanı
0
Evet sayın arkadaşlar
Anime mangayı takip etmeye devam edecek şuanda yayınlanması beklenen 3 sezon daha var
2020 nin başı yada ortasında yeni bir sezon gelicek
Serinin yaratıcısı hiçbir iptal kararı duyurması bilindiği kadarıyla yeni sezonun karakter ve silah tasarımı başladı ve issei yep yeni bir form ile ortaya çıkacak
Yani kısaca aynen en azından 2 sezon daha çıkıcak

Deadpoll1

Üye
Beğeni Puanı
7
Evet sayın arkadaşlar
Anime mangayı takip etmeye devam edecek şuanda yayınlanması beklenen 3 sezon daha var
2020 nin başı yada ortasında yeni bir sezon gelicek
Serinin yaratıcısı hiçbir iptal kararı duyurması bilindiği kadarıyla yeni sezonun karakter ve silah tasarımı başladı ve issei yep yeni bir form ile ortaya çıkacak
Yani kısaca aynen en azından 2 sezon daha çıkıcak
sayın @Nightotaku verdiğiniz cevaplar değerlendirmeye alıyoruz (Neden): cevabınızın doğru veya yanlış olduğunu öğrenmek eğer (sahtekarlık,gözlemcilik,yalancılık) gibi siber suç yapıyorsanız uyarı alacaksınız

Üst Alt