hile açım mı ?

• Konuyu başlatan bytifo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 318
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bytifo

Konuyu başlatan
Üye
merhaba arkadşlar son zamnlarda 10 yıllık ban yiyen cok sakin oynayan bir oyuncuyum aim kullanmıyorum hile açmamda bi sakınca varmı ?

S

sabri0000000000

Seçkin Üye
öldürdüğün adamlardan yiteceğin rapora bağlı olarak ban riski her zaman vardır

A

aknkrdg18

Onaylı Üye
Dikkatli kullan ve elinden geldiğince belli etmemeye çalış ve çok fazla iyi vuruş yapma. bide istersen yan hesap açıp kullan bi süre neyi nasıl yapman gerektiğine alıştıktan sonra normal hesabında dene

B

benbir59

Onaylı Üye
10 yıl ban yediğine göre izlemeyi filan çok belli etmişsin birazcık daha belli etmemeye çalış ben kullanıyorum fazla belli etmiyorum ban yemiyorum mesela şy oluyo adamı öldürüyorsn diyelim belli etmeden seni izliyor sen adamların yerlerini görüyon direkt basıp tarıyon adamda hile olduğunu anlayıp video alıp banlatabiliyor şahsen böyle çok var.

C

canbas123

Seçkin Üye
ac kardesım fakat bellı etmemeye calıs :D

M

mutix

Onaylı Üye
Son haftalarda bi önlem alındı diye duydum ama emin değilim yinede sen bilirsin ama

B

BilgecanDede

Seçkin Üye
merhaba arkadşlar son zamnlarda 10 yıllık ban yiyen cok sakin oynayan bir oyuncuyum aim kullanmıyorum hile açmamda bi sakınca varmı ?
Pubg hakkında bilgim yok ama aşırı belli etme yeterli senin için yani çok belli edersen rapor ile işler kötüye gidebilir. Ama kullan derim

A

Archéva

in your area
Süper Üye
İsityorsan açarsın istemiyorsan açmazsın buna sen karar verirsin. Hile kulllanırken dikkatli olun. İyi forumlar. #Kilit

• Like
Tepkiler: RedStrawberry
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...