Hile Kullanımı Ayarları | LOL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

orhanbodur159951

Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil aşkt
Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Arkadaşlar Bişey Sormak İstiyorum, Maddeler Halinde Anlatacağım

1 | Oyunda Banlanmamı En Uzun Süreye Çekmek İçin Neyi Önerirsiniz,Hangi Ayarları önerirsiniz
2 | Oyunda Shift Tuşuyla Açılan Menü, Ama Ben Shift Tuşuna Basınca Oyun Kapanıyor
3 | Sizin Ayarlarınız Nedir, ss'ler Veya Yazarak Anlatabilirimisiniz
4 | Ve Şu Olay Sizdede Oluyor Mu, Oyunu Oynarken Arada Bir 10 Salise Gibi Bi Süre Ekranı Bişey Kaplıyor Ve Gidiyor
5 | Hangi Karakteri Önerirsiniz ?
Teşekkürler :)

Z
Arkadaşlar Bişey Sormak İstiyorum, Maddeler Halinde Anlatacağım

1 | Oyunda Banlanmamı En Uzun Süreye Çekmek İçin Neyi Önerirsiniz,Hangi Ayarları önerirsiniz
2 | Oyunda Shift Tuşuyla Açılan Menü, Ama Ben Shift Tuşuna Basınca Oyun Kapanıyor
3 | Sizin Ayarlarınız Nedir, ss'ler Veya Yazarak Anlatabilirimisiniz
4 | Ve Şu Olay Sizdede Oluyor Mu, Oyunu Oynarken Arada Bir 10 Salise Gibi Bi Süre Ekranı Bişey Kaplıyor Ve Gidiyor
5 | Hangi Karakteri Önerirsiniz ?
Teşekkürler :)
oyunda banlanmayı en kısaya nasıl çekeceğim bilmem ama shift e tıklayıp açınca menüyü shifte tıklayınca bende bazen oyundan atıyon vbedne bazen siyah ekran kaplıyor seninki gibi yasuo oyna

S

SevimsizPanda

Onaylı Üye
kankam o saydığın hatalar bende olmuyor da bütün herolar güzelde ezreal lee sin gibi herolar öneririm bu arada banlanmamak için dodgeyi kapa onuda kapatmak için k harfine bas 10 salise gibi birşey kaplıyorsa oyunu alta alıp tekrar şey yap veyahut bekle knk 10 saniyeden birşeycik olmaz ama tf lere girip öyle çıkıosa h.o kanka her heroya göre değişir ayalarlar böyle mesela combolarını filanda değişe biliorsun ama sana kalmıs normal botlarla dene bence sonra shift tuşundan başka tuşa atıya biliyormuyuz bilmiyorum kankada eğer pcde bir şey varsa söyle

D

demxd

Cezalı Üye
Banlı Üye
syndra güzel olur urfta hile yapıp kasarsan report etmezler urfta fazla skill spam olduğu için

I

ibrahimsahin157

Onaylı Üye
kankam ben 5. yi cevaplayayım script için bence nişancı karakterler al morgana caitlyn lux gibi

V

Vrlis

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing
Süper Üye
1- oyun başı docu kapatıyorum yürürken kapatıyorum skil gelirse anlaşılmasın diye 2 ay oldu kallanalı.
2-ne yazıkki bu sorun için pek bilgim yok ama tam ekran oynama belki o yüzdendir.
3-kendi ayarı var şahsen ben öyle oynuyorum sadece skin değiştiriyorum.
4-olmuyor knka :d
5-ADC oynuyorum vayne,tristana ama en iyisi vayne late ye uzarsa sc direk 1v5 atıyor :D

N

Nyka

Bir Yudumluk Aşkım Deli Sarhoş
Süper Üye
1- oyun başı docu kapatıyorum yürürken kapatıyorum skil gelirse anlaşılmasın diye 2 ay oldu kallanalı.
2-ne yazıkki bu sorun için pek bilgim yok ama tam ekran oynama belki o yüzdendir.
3-kendi ayarı var şahsen ben öyle oynuyorum sadece skin değiştiriyorum.
4-olmuyor knka :d
5-ADC oynuyorum vayne,tristana ama en iyisi vayne late ye uzarsa sc direk 1v5 atıyor :D
en iyi adc ezral kalista lucian iyi oynarsan vayne

1

1eaofficial

♥ ᴡʜɪsᴋᴇʀs ♥
Onaylı Üye
Ayarlarla iligli pek bilgim yok çok fazla kurcalamadım ama Orianna ile kesinlikle maç kaybetmezsiniz evadeyi açmayı unutmayın K tuşuna basıp

B

BearTad

Onaylı Üye
LoL Hilesini denemedim açıkcası ban yemekten korkuyom hero olarak master yi ,akali, garen bunları deneyebilirsin

S

Shelby1

Cezalı Üye
Banlı Üye
kankam o saydığın hatalar bende olmuyor da bütün herolar güzelde ezreal lee sin gibi herolar öneririm bu arada banlanmamak için dodgeyi kapa, ADC oynuyorum vayne,tristana ama en iyisi vayne late ye uzarsa sc direk 1v5 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...