Laptop Bilgisayarımdaki Sıkıntı İçin Yardım (mavi ekran)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

batuhan turan

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Selam arkadaşlar herkese iyi forumlar arkadaşlar laptopumda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yazısıyla mavi ekran geliyor youtubeda her yolu denememe ve format atmama rağmen çözülmüyor işi ilginç yanı şu laptop sabit bir konumda durursa çalışıyor yalnız hafif bir kıpırdamada aynı hatayı alıyorum bunun çözümü veya sorunu nedir yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim NOT(yardımcı olmayan boş yorumlar yazmayın lütfen)

T

toxhins

Onaylı Üye
mavi ekran hatasının bır suru nedenı vardır ama genellıkle ya ramlerde yada hdd sorun olabılır laptop un hdd ram yerını acıp bı bakmalısın

• Like
Tepkiler: halimkkaya12061
B

By Legend crazy

☆☆Her oyun bir gün hileyi tadacaktır☆☆
Efsane Üye
Donanimsal olarak hdd bitmistir dostum hdd den garip sesler duyuyorsan okuma ve yazmada hddin gitmiştir hdd sağlık programları var onlarla hdd ömrünü bir ölc derim
♦♥♥♥♦

B

batuhan turan

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Donanimsal olarak hdd bitmistir dostum hdd den garip sesler duyuyorsan okuma ve yazmada hddin gitmiştir hdd sağlık programları var onlarla hdd ömrünü bir ölc derim
♦♥♥♥♦
Peki dostum hdd bitti ise tamir fiyatı değiştirme ne kadardır bir bilgin var mı?

T

theouz

Onaylı Üye
usb ye badsector yazılımını at, bad sector taraması yap

B

By Legend crazy

☆☆Her oyun bir gün hileyi tadacaktır☆☆
Efsane Üye
Peki dostum hdd bitti ise tamir fiyatı değiştirme ne kadardır bir bilgin var mı?
Yenisini alnam gerekir bilgisayarciya taktırırsantakma bedeli 50 tl ister dostum kendin alıp takarsan daha iyi olur alacağın hdd ye baglı ana senin ssd almanı tavsiye ederim
♦️♥️♥️♥️♦️

M

mario61

Onaylı Üye
hdd de sıkıntı vardır dostum bu benım basımada gelmıstı2 yıl once hdd degıstırdım duzeldı

E

EminHD

Onaylı Üye
Selam arkadaşlar herkese iyi forumlar arkadaşlar laptopumda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yazısıyla mavi ekran geliyor youtubeda her yolu denememe ve format atmama rağmen çözülmüyor işi ilginç yanı şu laptop sabit bir konumda durursa çalışıyor yalnız hafif bir kıpırdamada aynı hatayı alıyorum bunun çözümü veya sorunu nedir yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim NOT(yardımcı olmayan boş yorumlar yazmayın lütfen)
hdd de srun olabilir büyük ihimal en iyisi bir bilgisayarcıya götürmen dah sağlıkoı olur

K

klowrest

A L G O S
Seçkin Üye
hdd arızalanmış tavsiyem önemli bilgilerini kurtarman olcakdır ondan sonra ister o hdd ölene kadar kulan yada yeni bitane al tavsiyem yeni bitane alman olcakdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...