laptopa işlemci ekleme

• Konuyu başlatan EminHD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 249
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

EminHD

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Arkadaşlar benim 1.70ghz 4gb ramli bir pcm var bi tanede kasa var bu kasayı bir akrabamdan aldım bu kasafaki tami ek olarak 2.slota rami ekliycem ben laptopa kasadan başka ne takabilirim pcnin hızlanması için kasadan alıp pc ye takıcam

A

aleee12

Onaylı Üye
kasadan alıp takma bence laptop ömrü kısa olur bana özelden ulaşırsan yardımcı olurum internet kafeciyim

B

burhan81

Onaylı Üye
kasadan laptopa aktarabileceğin tek şey hdd veya ssd olur diğer parçaların laptopuna uyumluluğunu internette araştırıp kontrol etmelisin

F

FATİHCAN3425

Onaylı Üye
ben kısa zamanda yaptım ram uygunluğu işlemci uygunluğu hepsi küçüksanılsada büyük detaylar her biri birine olmöuyor hepsinin bir birine uyumlu olması şart

S

sero3088

Onaylı Üye
dostum laptopa vereceğin parayı toplama bir bilgisayar topla daha iyi senin için

E

EminHD

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
dostum laptopa vereceğin parayı toplama bir bilgisayar topla daha iyi senin için
laptopum varzaten kullanıyorum sadece kasadan bilgisayar daha iyi olursa diye bi kaç birşey takmak istedim
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

ben kısa zamanda yaptım ram uygunluğu işlemci uygunluğu hepsi küçüksanılsada büyük detaylar her biri birine olmöuyor hepsinin bir birine uyumlu olması şart
banada ayrdım edermisin

A

atesyavas

Onaylı Üye
laptop ve kasa parçaları ayrı diye biliyorum uyumlulukta sorun çıkartır

C

canbas123

Seçkin Üye
kardeş parçaları uyumlu deıl ıstersen özelden ulaş bana anlıyorum o ıslerden

M

mario61

Onaylı Üye
kardes nerde görülmüş masaüstü pcnın işlemcisinin laptopa takıldıgı ayrıyetten laptop bıleşenlerınden satın alman gerekcek saygılarla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...