Linux hile yapma

oğuzhan şengül

Aktif Üye
Beğeni Puanı
3
Ödül Puanları
203
Herkese iyi günler diliyorum sayın site sakinleri.Benim merak ettiğim bir konu var kali linux üzerinden basit bir şekilde "Heroes and generals" adlı oyuna wh veya aimbot gibi bir hile yapabilirmiyim tooları kullanarak yada varsa bildiğiniz bir hilede linkini atarsanız sevinirim. Teşekkürler

NightyFox

Bypassed VAC and BattleEye
Griffin Premium
Beğeni Puanı
485
Ödül Puanları
633
Evet hatta daha rahat yaparsın. Tek sıkıntı oyunu reverse etmen gerekir ama oyunun paketleri mac ve linuxda daha rahat revese edilebilir durumda oluyor genelde. Linuxda CheatEngine yok elinde o yüzden amacı oyun hilesi yapmak olmayan toollarla oyun hilesi yapman uğraştırır. Pc m olmadığı için tool isimleri ezberimde yok veremicem ama mümkün yani...

oğuzhan şengül

Aktif Üye
Beğeni Puanı
3
Ödül Puanları
203
Evet hatta daha rahat yaparsın. Tek sıkıntı oyunu reverse etmen gerekir ama oyunun paketleri mac ve linuxda daha rahat revese edilebilir durumda oluyor genelde. Linuxda CheatEngine yok elinde o yüzden amacı oyun hilesi yapmak olmayan toollarla oyun hilesi yapman uğraştırır. Pc m olmadığı için tool isimleri ezberimde yok veremicem ama mümkün yani...
Peki sence ne kadar sürede yapabilirim fazla zamanım yok kali pcde yüklü ama sadece temelini biliyorum

NightyFox

Bypassed VAC and BattleEye
Griffin Premium
Beğeni Puanı
485
Ödül Puanları
633
Peki sence ne kadar sürede yapabilirim fazla zamanım yok kali pcde yüklü ama sadece temelini biliyorum
Kali Game Hacking için ne kadar uygun tartışılır. Ve bu iş bol bol vakit ister. Tavsiyem, temiz bir arch kurulumu yapıp favorki desktop alanını yükle. Ardından ise toollarını kurarak giriş...

Üst Alt