Litecoin RDP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paran var ise bu hayatta sağlık ve ailende olur
Süper Üye
Katılım
19 May 2020
Mesajlar
602
Çözümler
24
Tepki puanı
66
Ödüller
3
4 HİZMET YILI
Merhaba, öncelikle mining yapmanın cloud sunucularına aykırı ve gerekli sistem kullanımı artınca ban yeme olayı,karsız çıkarsın,bilmiyorsan girme,yatıracaksan gir vb tarzı şeyler yazmazsanız sevinirim, Bilgim var.
Bir sanal makine vds/vps farketmez içine nasıl litecoin sistemi kurabilirim? Engelleyen yazılımları kapatıp ekran kartı ve işlemci sürücüsünü güncelleyip sanal makinede kursam cpu ve ya gpu üzerinden mining yapabilir miyim? Sadece cpu miningmi mevcut litecoinde? Daha çok verim alması için tüyo verebilir misiniz? Önerebileceğiniz kullanışı basit anlatımı mevcut cpu+gpu mining varmı? cpu+gpu üzerinden kazım yapmak için hangi kolay altcoinler mevcut? Binance sizce iyimi?
Amaç anlaşmalı olduğum sunucular üzerinden bir kaç günlüğüne bir amaç için ₺200 kadar bir geçici kazım yapmak. Makine özelliği ile ilgili herhangi bir sınırlamam asla yok azure dahil daha verimli çalışacak n serisi tarzı seri önerebilir misiniz? Özetlemek istersem Kısa yoldan bir kaç gün içinde bir kaç iyi sistemli bir kaç vdsten hem cpu hemde gpu kasabileceğim bir mining mevcutmu? Ve litecoinde bu mevcutmu?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.