lol sc kullanmaya başlıycam yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

noisesin

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
iyi günler herkese dia 3 güncel ligim dia 1 4 arası sürekli çıkıp düşüyorum yeteneğimden dolayı olduğunu düşünmüyorum artık elohell olmalı her oyun mutlaka afk yada toplane botlane 15 kill veriyor oyun tadım kaçtı en azından master a kadar kullanmaya karar verdim karşıma sürekli geliyor sc kullananlar duvardan duvara vuruyo 1v9 atıyolar ben de bi denemek istedim mid jung mainim hero tevsiyeleri varsa alabilirim syndra falan demeyin scriptten daha iyi oynarım ama syndra 1v9 yapamaz yada 1 afk olduğunda kazanmak zor 1v9 atıcam herolar önerirseniz sevinirim

• Like
Tepkiler: 404 Nam
Z
dostum oncelıkle trde dia isen bu senin problemın sciptte kullansan kotu oyuncu oluyorsun uzugnum.. sadece kendini kandırmıs oluyorsun :!!

K

korkmaz6629

Seçkin Üye
knk discorrda anlatabilirim istersen

D

dandanms

Onaylı Üye
The script will help you on some things, not in everything on the game, use the script in your favour, he won´t play entirely for you.

E

Elgoser

Seçkin Üye
Asıl hesabında kullanmamalısın bence

L

ladydiana

İnsan mutsuzluğu satın alırmı ben servetimi verdim
Onaylı Üye
script kullanan oyuncuya karşı oynamak nasıl oynayacağını biliyorsan daha kolay trde herşey mental ile bitiyo mentalin iyiyse %60w değilse zaten kaybettin demektir

H

HackerBK

Süper Üye
iyi günler herkese dia 3 güncel ligim dia 1 4 arası sürekli çıkıp düşüyorum yeteneğimden dolayı olduğunu düşünmüyorum artık elohell olmalı her oyun mutlaka afk yada toplane botlane 15 kill veriyor oyun tadım kaçtı en azından master a kadar kullanmaya karar verdim karşıma sürekli geliyor sc kullananlar duvardan duvara vuruyo 1v9 atıyolar ben de bi denemek istedim mid jung mainim hero tevsiyeleri varsa alabilirim syndra falan demeyin scriptten daha iyi oynarım ama syndra 1v9 yapamaz yada 1 afk olduğunda kazanmak zor 1v9 atıcam herolar önerirseniz sevinirim
1v9 luk hero olaf olur bence varya manyak bişey oluyo 3 levelde 3v1 attiğimi biliyorum onlar vuruyo ben can caliyom dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...