LoL'de bot hesap kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
botted hesaplar rapor üzerine ban yemiyo diye biliyorum

Onaylı Üye
Ödüller
3
3 HİZMET YILI
eskiden 20 maç sıralı atar ban yemeden oynardım şimdi maalesef böyle çalışmıyor sistem

İnsanı Öldürmeyen Şey Tuhaflaştırır
Seçkin Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
botlar hesaplar cok seri ban yiyor yapcak bişey yok yazı bilgilendirici olmuş teşekkürler

Onaylı Üye
Kanka bende bot hesap dolu daha bu zamana kadar ban yemedi hesaplar bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Üye
Ödüller
5
5 HİZMET YILI
dediklerine çok katılmıyorum 60 70 level hesaplar da ban yedi isim değiştirsen de değiştirmesen de riot geçmişe yönelik hesaplara da ban attı
halla halla nasıl olur demekı bende oyle ban yedım bende dıyorum neden ban yedım demeki riot geçmişe yonelik id ip den ban atı demek

Üye
riot istese detaylı bir şekilde arama yapar fakat şu anlık sistemleri report-ban olarak çalışıyor. üstünde çok çalışmadıklarını düşünüyorum :D
YAPAMAZ BU ARADA YA

Teşekkürler fakat botted hesaplar rapor üzerine yemiyor. Herhangi bir sitede satarken bile hesabı eklediğinde kocaman "Botted" diye damgayı vuruyor site. Bunu site yapıyorsa riot bunu bilmiyor mu sanıyorsunuz :)
Buda cok haklı bır yorum bu arada

AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.