• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Metin2 server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kusarika

T H O R
Seçkin Üye
Katılım
12 Haz 2020
Mesajlar
442
Beğeni Puanı
28
Yaş
20
REKLAM GİBİ OLMAYACAK UMARIM YOKSA PAYLAŞMAYAYIM.

ina, Karluk, Oliva, Editsiz PVP bunlardan uzak dur. Çevrimdışı pazar yüzünden herkes pazar kurup çıkıyor koca oyunda 10-15 kişi dolaşıyor. GM ilgisiz paraya bakıyor sv umrunda değil FPS 15-20. Yani en kötü svler bunlar Çağrı diye biri sv yi belirli aralıklarda kapatıp kapatıp açıyor para için. Benim 2 setim gitmişti ulaşıyorsun, vaziyeti anlatıyorsun çözüm yok kalitesiz insanlar, kalitesiz ortam.

Önerebileceğim Elvanmt2 var bir bak istersen. Bu arada yukarda saydığım sv lerde bug var mesela Editsizpvp'de sersem işlemiyor. Kimse sersem atamıyor birbirine ve zihinsel savaşçılar en kötü silahla tek atabiliyor böyle bir saçma sv. Dayanamayıp sildik leş oyunu.
 

siroco19

Onaylı Üye
Katılım
28 Şub 2017
Mesajlar
53
Beğeni Puanı
3
Yaş
20
Kanka metin2 camiası çok kötü durumlarda sürekli Server aç kapa yapan yöneticiler ile dolu isim vermeyim zaten herkes biliyor kimin ne olduğunu eğer uzun süre farmlık oynamak istiyorsan global Server var en iyi tanıdık olan Roh.. Reklam olmasın adını yazmayım gelip geçici oynucam diyorsan birçok Server var ortamda önümüzdeki hafta ve bu hafta açılan kalabalık olacak severler var isimlerini yazmamı istersen özelden yaz kanka
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt