MSI Bios Update Yapamıyorum (M-Flash)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kursad123

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Herkese merhaba.

M-Flash ile anakartımın BIOS sürümünü bin türlü güncellemeyi başaramadım. Bu test uygulamasına göre MSI'ın sitesinde bile olmayan cilalı taş devrinden kalma bir BIOS kurulu ve tarihine göre konuşmak gerekirse anakart defalarca kez BIOS Update almış durumda. Sağ olsun M-Flash ısrarla USB Sürücü içerisindeki BIOS Update'leri görmediği için bir türlü güncelleştiremedim. Anakart'ın ilk sahibi ben değilim, o yüzden nereden satın alındığını bilmiyorum. Casper BIOS'u mu bulmam gerekli?
Anakart: MSI z170A PC-Mate

Yardımlarınızı beklemekteyim, teşekkürler.

gr.png

C

canbas123

Seçkin Üye
aynısı banada oldu kardeşim bilen varsa söylerse iyi olur ..

B

By Legend crazy

☆☆Her oyun bir gün hileyi tadacaktır☆☆
Efsane Üye
Casperın asıl kendi sitesinde anakart driverları haricinde bu asus oldugu icin onun sitesinde vardir
Bios için uptade yüklenildigini biliyordum fakat eski anakartlarda bazen format sonrası yada win 10 da iken bios yükseltmesini kabul etmiyor eski oldukları için
♦♥♥♥♦

K

Kursad123

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Casperın asıl kendi sitesinde anakart driverları haricinde
Bios için uptade yüklenildigini biliyordum fakat eski anakartlarda bazen format sonrası yada win 10 da iken bios yükseltmesini kabul etmiyor eski oldukları için
♦♥♥♥♦
Casper'ın sitesinde herhangi alakalı bir şey bulamadım. Kendi 3 5 şeyini koymuş. Onun dışında benimki gibi ürünlerin Driver veya BIOS'ları mevcut değil. Belki de ben yanlış bakmışımdır, tasarımını beğenmedim sitelerinin zaten...

S

sargeo

Üye
bios ekranına gidebiliyor musun peki?

A

aleee12

Onaylı Üye
kankim bu anakart çok eski bios güncellemesi kabul etmiyor

K

Kursad123

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
hocam benim samsung pc'de de olmustu bu. bios update edememistim. şimdi pc değiştirdim, bunun çözümü olduğunu sanmıyorum. ben ne yaparsam yapayım bios'a bile giremiyordum. sana ondan sormustum
O yanıtı size yazmadım. Size yazdığım yanıt, etiket attığınızın iki üstündeki yorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...