Çözüldü pubg mobıl hıle

• Konuyu başlatan kasama
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kasama

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Sanırım bıze sundugunuz hile fix yemis bir günde bilerek 6 7 hesap denedım hepsi ban yedi ufak bi açıklama verebilirseniz memnun kalırız ıyı forumlar diliyorum şimdiden

V

vatansever94

Onaylı Üye
oyunu açtıgımızda yapmammız gerekenler konusunda yetkililer gerekli açıklamayı yapmış sagolsunlar mesele ban yedigimiz zaman ne yapmamız gerekiyor oyunu açsak oynamakta sorun yok ban yedigimiz için oynayamıyoruz oyun açılmıyor şu tarihe kadar banklandınız diye bir ikaz sonrası belli mesela oyunu kaldırıp tekrar kurmak fayda edermi

hile yapan arkadaşlar heralde buna da bir çözüm bulurlar

M

Memory2000

Seçkin Üye
paralı hileler zor ban atıyor bunları herkes kullandığı için kodlar açıkta kalıyor

T

TİMEOUTT

Seçkin Üye
yaklaşık 2 haftadır ban dalgası var 1 milyona yakın hesap banlandı pubg mobilede .
sitenin pubg mobile hilesi güncelleme gelemedi henüz .
bir çok kişi bu konu hakkında konu açtı yorum yaptı ama bir açıklama yapan olmadı.
benim 20 den fazla açtığım hesaplar ban yedi çöp oldu
hileyi yenide yükledim.
oyunu yeniden yükledim ama çözüm olmadı hala ban atmaya devam ediyor.
güncelleme gelirmi bilmem ama hilenin güncel olup olmadığını kontrol ettikten sonra aktif edin yoksa benim gibi ana hesaplarınız banların. ve hiç kimsenin umrunda olmazsınız.
güncelleme bekleyin

C

canbas123

Seçkin Üye
kardesım hıleyı cok bellı edersenız ban atarlar fakat paralı hılesıde var onda ban yeme rıskı cok az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...