pubg mobil için en iyi emulatör tavsiyesi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cakalespor15

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
tencenti indirdim 60 fps yi göremedim sistemde saglam yani 60 fps yi görmesi gereken bi sistem ama göremedim dedim emulatörde sorun vardır önerebilceginiz saglam emulatör varmı sıkıntısız 60 fps yi görebilcegimiz bluestacks ve memuda indirdim pubg ye girdim etrafa dönerken karakteri döndürürken takılıyor yani onu çözemedim sildim bluestackıda memuyuda yardımcı olabilcek warsa iyi olur !

D

disaster299

Onaylı Üye
tencenti indirdim 60 fps yi göremedim sistemde saglam yani 60 fps yi görmesi gereken bi sistem ama göremedim dedim emulatörde sorun vardır önerebilceginiz saglam emulatör varmı sıkıntısız 60 fps yi görebilcegimiz bluestacks ve memuda indirdim pbg ye girdim etrafa dönerken karakteri döndürürken takılıyor yani onu çözemedim sildim bluestackıda memuyuda yardımcı olabilcek warsa iyi olur !
knk senın işlemcı kotudur onan oyunu kaldırmıyor sen işlemcıyı deyiştir bence benim arkadaşda aldıla onadn biliyorum yada uyuşmazlık vardı sisteminde

C

canbas123

Seçkin Üye
teccent gaming en ıyısı dostum

J

Juggler

Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Diliyorum
Süper Üye
gameloop u deneyebilirsin kasmadan oynayabılırsın

C

cakalespor15

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
knk senın işlemcı kotudur onan oyunu kaldırmıyor sen işlemcıyı deyiştir bence benim arkadaşda aldıla onadn biliyorum yada uyuşmazlık vardı sisteminde
dostum işlemciyi söylesem anlarmsn yani uyuşmazlıgı ona göre deiştirek demi .d

F

fekfatihhh

Onaylı Üye
gameloop en iyisi bence diğer emulatorler ban sebebı oluyor alerjisi var bildiğin smart gaga ve ld ye falan

B

bydestan63

Horoz Joe
Onaylı Üye
tencenti indirdim 60 fps yi göremedim sistemde saglam yani 60 fps yi görmesi gereken bi sistem ama göremedim dedim emulatörde sorun vardır önerebilceginiz saglam emulatör varmı sıkıntısız 60 fps yi görebilcegimiz bluestacks ve memuda indirdim pbg ye girdim etrafa dönerken karakteri döndürürken takılıyor yani onu çözemedim sildim bluestackıda memuyuda yardımcı olabilcek warsa iyi olur !
Gameloop şuan en iyisi Aga Smartgaga da kullanabilirsin.

A

aemrexxd

Seçkin Üye
Gameloop internet kafe emülatörüdür kasma donma yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...