Pubg mobile en iyi aim bot ayarı (bana göre yapmak istiyenler için)

Beğeni Puanı
0
aynen kankı dunku hıle gerı gelsın yeter ınt modu cok ıyıydı beklıyoruz o ayarı yenıden

armegedon22

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
14
Benım anlamadığım inti kaldırdılar çok kafa atıyormuş bilmem neymiş millet ban yiyormuş onun yerine no recoil getirmişler saçmalık no recoil ile daha çok ban yersin zaten hileyi bilen hile kullanmayı bilen adam neyi ne zaman kullanacagını bilir ban yememek için.İnt tekrar aktif olsun aimi çok denedim her ayarı değiştirdim hassasiyet vs dahil olmuyor iş yapmıyor eğim çok traş.İnt on numaraydı no recoile falanda gerek yoktu hatta inttte sürekli kafada atmıyordu yana sağa sola koşan adamlara her attıgım kafa gitmiyordu arada bodyde gidiyordu gayet iyiydi üstüne koşan ve duran adamlara direk kafa gidiyordu.Bence int tekrar gelmeli zaten tehlikelidir uyarısı yazıyor hileyi bilen adam neyden ban yiyeceginide bilir zaten ona göre açıp oynar herkesin kendi tercihi.

Rfai

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
54
Hocam Ellerine Sağlık Yararlıdır Yaptım Fakat Butonu LSHIFT Yaptım LSHIFT Butonuna Basınca Aimbot Sapıtıyor Kendine Kendine Yere Havaya Bakıyor ?
Smoot 3x olsun en ideali ayrıca scope ayarları da %10 veya daha altı olsun yoksa sapıtır döner durur
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

hassasiyet ayarlarını atar mısın ?
1-Öncelikle oyun ayarlarından tüm scopeler , 3rd person için sensivity'nizi %10 altına düşürün. (First of all, set your weapons , scope , 3rd person sensivity under the %10 in the game settings)
2-Adama kitlenmeye çalışın, sonuç olarak; (Try to aim at the enemy)

*Eğer aim çok yavaş adama kaydıysa (If you're aiming to enemy so slowly):
*Menüden Smooth [EXT] değerini en iyi sonucu verene kadar "düşürün." (Decrease Smooth [EXT] value on the menu until it give best result)
*Eğer aim çok hızlı adama kaydıysa ya da aim titriyorsa, sapıtıyorsa: (If you're aiming to enemy so fast or your aim is going to be crazy )
*Menüden Smooth [EXT] değerini en iyi sonucu verene kadar "yükseltin." (Increase Smooth [EXT] value on the menu until it give best result)

Move Prediction özeliğini açmayı unutmayın. (Do not forget to open "Move Prediction" feature).
İLK İKİ MADDE ÖNEMLİ

ugurrelmas

Pilaxinaris
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
34
aimbot kullanan aşırı kolsuzdur adamı görüyorsunuz zaten ateş ederkende tutturamıyorsanız kusura bakmayın bu oyunu oynamayın.

Beğeni Puanı
2
hile hile ozelligini kaybetmiş INT modu gıtmıs ben dün oynadığım hileyi istiyorum esp önemli değil zaten no recoil bullet control bunları hileye ekleme bunlar direk ban sebebi ınt aim olduğu zaman gerek yoktu bunlara şimdi ext modu ile adama buddy basarken kafadan vuruyorlar seni adamlarda vip paralı hile var

bu ayarı yapan direk ban yer no recoil ve mermi açık . direk milleti ban yedireceksin bu sabah kullandığım hile ne ara değiştirildi anlamış değilim ban yemekten korkan hile açmasın
Bunca zamandır int kullandım bi kere bile ban yemedim AS a kdr yükseldim. INT olsun isteyen açsın isteyen açmasın. No recoil varsa ve riskliyse int te olsun riski alan alsın...

aimbot kullanan aşırı kolsuzdur adamı görüyorsunuz zaten ateş ederkende tutturamıyorsanız kusura bakmayın bu oyunu oynamayın.
Hile kullanıp aim'e laf edenlerin akıl sağlığından şüphe ederim. Göremiyorsan oynama oyunu demekten farksız.

Son düzenleme:

DmqFllow

Üye
Beğeni Puanı
1
beyler bu hilede insert tusuna basınca hilesi menusu kapanmıyor neden ++++

tokatz

Üye
Beğeni Puanı
0
ya recoil control ve bullet control ne oluyor

hile hile ozelligini kaybetmiş INT modu gıtmıs ben dün oynadığım hileyi istiyorum esp önemli değil zaten no recoil bullet control bunları hileye ekleme bunlar direk ban sebebi ınt aim olduğu zaman gerek yoktu bunlara şimdi ext modu ile adama buddy basarken kafadan vuruyorlar seni adamlarda vip paralı hile var

bu ayarı yapan direk ban yer no recoil ve mermi açık . direk milleti ban yedireceksin bu sabah kullandığım hile ne ara değiştirildi anlamış değilim ban yemekten korkan hile açmasın[/Q

bu ayarı yapan direk ban yer no recoil ve mermi açık . direk milleti ban yedireceksin bu sabah kullandığım hile ne ara değiştirildi anlamış değilim ban yemekten korkan hile açmasın
ya recoil control ve bullet control ne oluyor

Üst Alt