Samsung A7(2017) ısınma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

aknkrdg18

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Telefonda mobil veri açıkken bir süre internette dolaştıktan sonra telefonda hattın bulunduğu kısımda ısınma oluyor ve mecburen mobil veriyi kapamak zorunda kalıyorum. Neden kaynaklı olabilir bu acaba telefonu yaklaşık 2 3 yıldır kullanıyorum ve bu aralar bu sorunla karşılaşıyorum.
Özellikleri:
İşlemci: Exynos Octa 7880 1.87 GHz
Ram: 3GB

C

canbas123

Seçkin Üye
kardesım o telefonların kasası cok ısınıyor benım vardı ısına ısına camı patladı dikkat et fazla ısıtma

A

aknkrdg18

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
En iyisi o olucak heralde bi ara gidip gösteririm.

A

aknkrdg18

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
kardesım o telefonların kasası cok ısınıyor benım vardı ısına ısına camı patladı dikkat et fazla ısıtma
Evde olduğum için elimden geldiğince kapalı tutuyorum mobil veriyi az idare edip en iyisi bi baktırmak olacak heralde

0

06mertcan2011

Seçkin Üye
dostum a7 llerde kronik sorun ıcını acıp baktım nere ısınıyor dıye meraktan dısarda bellı olan bırsey bulamadım buyuk ıhtımal o ufak entegreler vs gucu zayıf kalıyor patlama rıskı yok ama entegre yanıp masraf cıkarta bılırcan sıkıcı duruma geldıyse satıp kurtulmanı önerırım

N

Nami110

Cezalı Üye
Banlı Üye
kardesım o telefonların kasası cok ısınıyor benım vardı ısına, buyuk ıhtımal o ufak entegreler vs gucu zayıf kalıyor patlama rıskı yok ama entegre yanıp masraf cıkarta bılırcan sıkıcı duruma geldıyse satıp kurtulmanı önerırım ;)

D

Don949Pablo

Onaylı Üye
kardesım o telefonların kasası cok ısınıyor benım vardı

0

06mertcan2011

Seçkin Üye
Knk benimki patladı aniden neden olabilir biliyomusun?
1000 de birlik ihtimal başına gelmiş cölde kutup ayı mısalı :D buyuk ıhtımal onun ısısı bataryaya ıletıldı bataryadan cıktı patlama devre uzerınde baska patlayabılecek bırsey yok cunku yada koruma yı asıp bataryaya ters elektrık gıttı kı bu cok zor bır ıhtımal :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...