Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moderator
25 Tem 2020
4,532
660
1,741
Ödüller
11
:yazı:

Teknoloji devi Güney Kore merkezli Samsung şirketi, katlanabilir telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. En yeni katlanabilir telefonu olan Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin tasarımını gözler önüne seren yeni görseller geldi. 2021 yılının en iddialı telefon olması beklenen Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinden bazı haberler kulağımıza gelmeye başladı bile. Telefonun karşımıza S-Pen ile karşımıza çıkacağı, ekrana gömülü ön kamerası olacağı, ve arka kısımda ise Samsung Galaxy S21 kamera kurulumuna benzer olacağı düşünülüyordu Galaxy Z Fold 3 modelinin. Telefonun görselini paylaşan kişi Ben Geskin isimli bir şahıs. Bu telefondan önce de iPhone X ve Samsung Galaxy Fold 2'nin nasıl tasarıma sahip olacağını henüz telefonlar duyurulmadan paylaşmıştı. Bu sebepten ötürü bu kişi güvenilir kaynak olarak gösterilmekte.

:resim:

fdgfd.jpg

Teknoloji devi Samsung, serinin her bir yeni cihazı ile tasarım hakkında çok büyük geliştirmeler yapıyor. Şirket çıkartacağı yeni telefonda ekrana gömülü ön kamera yapmayı düşünüyor gibi. Eğer öyle olur ise tüketicilere kusursuz bir ekran deneyimi yaşatmış olacak. Ancak bu bilgiler kesin bir bilgi değil.​

Onaylı Üye
26 Ocak 2021
55
27
Ödüller
1
33
Katlanabilir çok telefon çıkmaya başladı gelecek bu şekilde yönleniyor artık tabletler bile bu şekilde olucak kesin güzel bir paylaşım

Onaylı Üye
10 Ocak 2021
50
0
24
samsung un iphonedan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama bu telde de olduğu gibi büyük bi değişiklik var

Paran var ise bu hayatta sağlık ve ailende olur
Süper Üye
19 May 2020
603
24
66
Ödüller
3
Türkiye (Cehennet)
Görünüş amaçlı tasarlanmış gibi pek önermem bütçesini buna göre ayarlamak isteyenlere .d Ama güzel telefon keşke paramız olsada alsak xd :D Yararlı konu tşk samsung buna benzer bir kaç model daha çıkarırsa paylaşırsan sevinirim bir telefon almayı düşünüyorum..

``Hiç Gerek Yok Fezaya Uçmaya ``
Banlı Üye
6 Şub 2019
601
1
68
Ben pek beğenmedim . Zaten Samsung s20 dışındaki modelleri pek beğenmiyorum

Onaylı Üye
20 Mar 2020
71
2
3
Ödüller
3
26
başka bir teknoloji kesinlikle orada minecraft'ı iyi oynayabilirim hehehe, mükemmel

Onaylı Üye
9 Nis 2020
56
1
Ödüller
2
23
Çok gereksiz bi yatırım samsung tarafından tamam göze kulağa hoş geliyo ama kim ister cebinde katlanır telefon tartışılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.