Çözüldü sByte Kabus Lite (PUBG) Aim Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Avaverl1980

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
Hilede aim açıkken ve mouse sağ butona ayarlı iken; özellikle sniper da ateş ettikten sonra bir anda gökyüzüne gidiyor dürbün. Sniper ile her ateş ettiğimde, ateş ettikten hemen sonra oluyor bu. Neden oluyor ve nasıl önlerim bilenler yazarsa çok sevinirim.

Bir de aşağıdaki ayarlarda ne işe yaradığını bilmediğim 6 ayarı yazdım, onu da bilen varsa yazabilir mi? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

(Aim açma ban riski var tarzı sırf yorum yapmak için yapanları raporlayacağım. Başka konularda mesaj kasın lütfen.)

Hiledeki ayarlarım şöyle: (Bunun dışında hilede hiç ayar yapmıyorum, varsayılanları nasılsa öyle kalıyor diğer ayarlar.)

Prejuct : Açık (Ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.)
Vehicle Prejuct : Açık
FOV: Açık
Smart Aiming : Açık (Bunu açık bırakıyorum ama, açınca ne oluyor kapatınca ne oluyor bilemiyorum.)
Ignore Knock Down : Kapalı
Shift - Aim head : Açık
No Recoil: Kapalı (İzleyen yoksa bunu silaha bağlı açıyorum, m416 da açmıyorum ama m762 filan alırsam açıyorum. Ama izleyen olursa kesin kapatıyorum.)
No Breath : Kapalı
Change FireMode : Kapalı (Ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.)

Prejuct mode : Mode 2 (Ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.)
Key : RButton

FOV : 90
Mouse Speed : 55
Smooth : 4
Fire Mode : 3 (Ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.)

E

Emolederc

Onaylı Üye
i would also like to know what that prejuct option does and what mode 1 and 2 does
I know smart aiming just helps your radical to aim at an anemy but you still need to control the recoil.
personally i just play with everything off except only for esp bones

S

SpanishHast

Mr Ainsley Harriott
Süper Üye
Kankam CapsLock Tuşunda Kullanıyorum Aimbotu gerçekten Çok daha etkili sağ tık olayından
Aimbot ayarını 2'de ve Angle Yapıyorum

Çözüm
Z

ziber

Seçkin Üye
Knk ben onu çözdüydüm ama unuttum hile menüsünü görsem hatırlarım orada 3 mü 4 mü ne olan bi ayar var onu biraz daha çoğaltman veya azaltman lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...