Sitedeki GlowEsp veya GoEspden VAC yiyen varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Sitedeki GlowEsp veya GoEsp'yi kullanıp VAC yiyen varmı ?

C

cancanliaraba

Onaylı Üye
Anti hile yakalayamıyor ama overwatcha düşersen ban yersin kesin

P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Anti hile yakalayamıyor ama overwatcha düşersen ban yersin kesin
overwatcha düşünce olay bizde olmuyormu yani ben belli etmeyeeceğim mesela etmedim diyelim gerçekten
ben seçkin hesabımda wh açmak istiyorumda anti hilenin yakalayıp yakalamyacağından emin değilim o yüzden soruyorum.

C

cancanliaraba

Onaylı Üye
kanki ben hile ile yaklaşık 9 ay falan oynadım anti hile çöp olduğu için yakalayamıyor ama bi gün sinir oldum belli ettim wh yi reportdan overwatcha düşmüşüm ordan ban yemişim

M

MeinWein

Onaylı Üye
VAC yok da overwatch yedirir.

A

aknkrdg18

Onaylı Üye
Çok fazla belli etmezsen legit bi şekilde oynarsan yemezsin ban ama baya dikkat etmen lazım overwatche düşersen ban yeme riskin baya yüksek. bide asıl hesabında kullanmanı önermem ne kadar legit oynasanda bi yerde hata yaparsın sonra gg olur :)

P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
kanki ben hile ile yaklaşık 9 ay falan oynadım anti hile çöp olduğu için yakalayamıyor ama bi gün sinir oldum belli ettim wh yi reportdan overwatcha düşmüşüm ordan ban yemişim
bende yaklaşık 4-5 hesap banlattığım için (envanterli) artık dikkatli kullanıcam whyi.Yani adama bakarak flan çıkmam büyük ihtimal report yemem rütbem nova 2 vac yemezse sıkıntı yok
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

VAC yok da overwatch yedirir.
benim bildiğim overwatcha düştükten sonra paralıda olsa her türlü hile yedirir senin belli etmene kalmıyormu o iş ?

C

cancanliaraba

Onaylı Üye
overwatch u izleyen kişi hile mi değilmi anlamaya çalışıyor mesela arkadaşların ibneliğine reportlar seni durmadan düşersin overwatcha bilmem anlatabildim mi öyle rastgele reportdan düşersen izleyen adam diyo bu hile yapmamış ban yemiyosun

P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
overwatch u izleyen kişi hile mi değilmi anlamaya çalışıyor mesela arkadaşların ibneliğine reportlar seni durmadan düşersin overwatcha bilmem anlatabildim mi öyle rastgele reportdan düşersen izleyen adam diyo bu hile yapmamış ban yemiyosun
bende öyle biliyorum zaten de paralılardada durum aynı diye biliyorum onu soruyorum paralıda olsa overwatch düştükten sonra senin oynayısına bağlı

C

cancanliaraba

Onaylı Üye
bende öyle biliyorum zaten de paralılardada durum aynı diye biliyorum onu soruyorum paralıda olsa overwatch düştükten sonra senin oynayısına bağlı
e heralde beleş veya paralı hileyle alakası yok ben beleş hile kullandım 9 ay bi sıkıntı çıkmadı belli etmeseydim bilerek ban yemezdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...