Smart Tv'ye Uygulama Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

alikalender1997

Cezalı Üye
Konuyu başlatan
Banlı Üye
İnternetten dizi takip ettiğim bir site var (aşırı reklamlı, kullanıcı sistemli ve muhtemelen de telif hakkı vesair olayları yok), bu siteyi Smart Tv'ye uyumlu bir program haline getirip dilediğimde uygulamadan girebilmek istiyorum Netflix gibi + siteye adBlocker eklemek.
Samsung'un Tv Emulator programıyla mümkün gibi ama siteyi nasıl o hale getirebilirim?
Nasıl kumandayla (imleçsiz) menüler arasında ya da içerikler arasında gezinmeyi sağlayabilirim?

Not: Kardeşim uğraşma Netflix'e 30 tl ver geç diyecek kardeşlerim için, güzel platform ama izlediğim çoğu dizi orada yok

P

PratikHack

Seçkin Üye
İnternetten dizi takip ettiğim bir site var (aşırı reklamlı, kullanıcı sistemli ve muhtemelen de telif hakkı vesair olayları yok), bu siteyi Smart Tv'ye uyumlu bir program haline getirip dilediğimde uygulamadan girebilmek istiyorum Netflix gibi + siteye adBlocker eklemek.
Samsung'un Tv Emulator programıyla mümkün gibi ama siteyi nasıl o hale getirebilirim?
Nasıl kumandayla (imleçsiz) menüler arasında ya da içerikler arasında gezinmeyi sağlayabilirim?

Not: Kardeşim uğraşma Netflix'e 30 tl ver geç diyecek kardeşlerim için, güzel platform ama izlediğim çoğu dizi orada yok
netflxiin --- ver 30 tl geçme git 120 lira ver 6 aylık bi iptv al herhangi bir yerden her türlü dizi film kanal film dizi kanalı sinema filmleri spor vs. nickeledeon disney Xd gibi benim dahi severek izlediğim çocuk kanllarından tut Beinmovies filmlerinden dsmart özel kanallarına kadar. ayrıca blutv amazon gibi farklı platformlardan da diziler var netflix cabası ?

A

alikalender1997

Cezalı Üye
Konuyu başlatan
Banlı Üye
O hale evirebilmek mümkün mü diye soruyorum kardeşim. 6 ay boyunca sürekli izleyemeceğim bir şey, belki sadece ilk ay verimli geçecek ve sonra pek vakit ayıramayacağım. İstediğimde istediğim kadar yapabileceğim bir şey arıyorum. Yapabilmek daha mantıklı geliyor

C

cenkarslann

Onaylı Üye
iptv dedigi gibi kullanabilirsin güzel platform

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...