telefon almayı düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

ShadowRaze1

seni benden daha iyi tanıyorum
Konuyu başlatan
Süper Üye
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum bana yardımcı olurmusunuz ? bütçe 3600 tl

Q

quoniam

Onaylı Üye
6s alabiliyorsan iyidir 6sin altı kötü onun yerine ipad mini 5 dşünebilirsin 3000tl android telefonlar hakkında çok bilgim yok fakat oneplus pro iyi onu biliyorum

C

cekotr

Hayat bir oyunsa sonu GAME OVER
Onaylı Üye
Oppo A9 2020
öneririm

S

ShadowRaze1

Konuyu başlatan
Süper Üye
6s alabiliyorsan iyidir 6sin altı kötü onun yerine ipad mini 5 dşünebilirsin 3000tl android telefonlar hakkında çok bilgim yok fakat oneplus pro iyi onu biliyorum
Ben samsung veya apple dan yanayım ama ikisinin birbirinden farkı ne

B

Be1A

Üye
apple 7 var ama o fiyata biraz eski ama sana önerim yeni çıkan telefonlar o fiyata 0 gibi ikinci ele düşüyor mesela apple 8 1000tl bulmuştum ama ölü fiyata olan telefonlar i cloud şifresi unutulmuş veya pasaporta kayıtlı oluyor.

S

ShadowRaze1

Konuyu başlatan
Süper Üye
apple 7 var ama o fiyata biraz eski ama sana önerim yeni çıkan telefonlar o fiyata 0 gibi ikinci ele düşüyor mesela apple 8 1000tl bulmuştum ama ölü fiyata olan telefonlar i cloud şifresi unutulmuş veya pasaporta kayıtlı oluyor.
0 almayı düşünüyorum apple bir şey indirmek sıkıntı diye biliyorum müzik felan doğrumu

S

sarandi

Seçkin Üye
samsung s9 veya xiaomi not 8 pro veya red mi 9 üçünüde alabilirsin ama tavsiyem s9

Q

quoniam

Onaylı Üye
Ben samsung veya apple dan yanayım ama ikisinin birbirinden farkı ne
apple daha sağlan materyallerden üretiyor bana göre ve daha güvenilir(tabi bu değişebilir) fakat çoğu şey paralı androidte ise çoğu şeyi apk ile ucuza getirebilirsin ben appleı tercih ediyorum tasarımından dolayı daha çok

S

ShadowRaze1

Konuyu başlatan
Süper Üye
samsung s9 veya xiaomi not 8 pro veya red mi 9 üçünüde alabilirsin ama tavsiyem s9
bugün bakmaya gittim s9 gayet tasarımıyla çok hoşuma gitti ama apple tasarımı sade oda güzel arada kaldığım için birde size soruyum dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...