twitch de yayın açmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mehmetunuvar

Konuyu başlatan
Üye
ben yayın açmak istiyorum ama nerden ve nasıl açıcağımı yada kitlemin nasıl olacağını bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz kitle nasıl kazanırım nasıl yayın açarım

D

disaster299

Onaylı Üye
ben yayın açmak istiyorum ama nerden ve nasıl açıcağımı yada kitlemin nasıl olacağını bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz kitle nasıl kazanırım nasıl yayın açarım
yayın acmak icin cevren olması lazım ve ****** yapman lazım arkaşların yayını paylaşması lazım k

B

baldursgate13

Seçkin Üye
bir veya birden fazla oyunda pro derecesindeysen ve muhabbetınde guzelse yavas yavas gelen olur. ama amacın oyun mu bılmıyorum tabi. ve farklı şeyler deneyebilirsin . misal asmr denılen olay cok revaçta asmr gameplay adı altında oyunlar'da oynayabilirsin fısıltı eşliginde

G

gilavoka

Seçkin Üye
Twitch ya da delive indir oradan toplarsın. ama önce yoğunlaşman ve kaliteli yapman lazım yayınları.

K

Kaan Soylu

Onaylı Üye
Dostum öncelikle obs programı ile yayın açılıyor ve internet uzantıları üzrerinden bu donate gelınce ses gif vs şeyleri ayarlaya bılırsın öncelıkle olarak youtube obs dersleri yaz ve izlemeni öneririm

B
Rekalam vermeden zor. Bir instagram sayfası açıp geliştirdikten sonra ordaki kitleyi twitche çekmek daha rahat olur.

S

ShadowRaze1

seni benden daha iyi tanıyorum
Süper Üye
önçelikle ne yapmak istediğini belirle oyunmu yoksa sohbetmi obs hakkında biraz bilgin olması gerekiyorki yayın yapabilesin ve bilgisayar siteminde biraz iyi olması şart diye düşünüyorum

C

canbas123

Seçkin Üye
takipcin olması lazım kardeşim ve olursa eger yayınına geliriz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...