Valorant Bypass

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W

Wolftümm

Peeky Blinders
Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Merhaba arkadaşlar

Forumumuzdan bende dahil olmak üzere çok fazla kişi Valorant'tan donanım banı yemiş bulunuyor.

Çevre discord'larda da Türk arkadaşlarımızın ağırlıkla ban yediğini ve oyuna giriş için çözüm aradığını görüyorum.

Dün itibariyle bir Türk Youtuber&Oyunlarda hile paylaşan bir arkadaş Vanguard olmadan oyuna girdiğini paylaştı ve videoda bunu kanıtladı.

MH' ekibinin Valorant için Bypass yapma durumu nedir acaba?

W

wjörn

Яeforming
Süper Üye
RiotGames'in anti-cheatı çok güçlü ki kırabilene ödül verileceğini söylüyor Riot. MH ise biz üyelere sağolsunlar, bedava hile kullanma olasılığı sağlıyor. Bu kadar kullanıcı sayısı fazla olan bir sitede bypass yapılsa dahi paylaşılacağını sanmıyorum direk fixlerler.

E

ekom123

Onaylı Üye
Dostum Valorant gibi yeni çıkan oyunlarda hilelere çok özen veriliyor hile çabucak banlanıyor bypass bulamayız bence

A

aaaaaaaaaaaaaa2aaaaa

Onaylı Üye
Merhaba arkadaşlar

Forumumuzdan bende dahil olmak üzere çok fazla kişi Valorant'tan donanım banı yemiş bulunuyor.

Çevre discord'larda da Türk arkadaşlarımızın ağırlıkla ban yediğini ve oyuna giriş için çözüm aradığını görüyorum.

Dün itibariyle bir Türk Youtuber&Oyunlarda hile paylaşan bir arkadaş Vanguard olmadan oyuna girdiğini paylaştı ve videoda bunu kanıtladı.

video linki var mı

E

ewertoniury

Onaylı Üye
jogo recente, a empresa esta muito atenta

H

HackerBK

Süper Üye
Merhaba arkadaşlar

aga onu bende gördüm adam oyuna giriyordu vanguard falan arakda kapalıydı gösteriyordu oda belli bi like sayisinide göstericem diyorduda eğer memoryhackers ekibi bunu yaparsa gercekten güzel olur bence adamın söylediğine göre onu kapatarak girince sadece ban yerse bile hesabı yiyormuş ama pc donanım banı yemiyomuş direk farklı hesapla girebiliyomuş.

• Like
Tepkiler: Wolftümm
W

Wolftümm

Peeky Blinders
Konuyu başlatan
Onaylı Üye
aga onu bende gördüm adam oyuna giriyordu vanguard falan arakda kapalıydı gösteriyordu oda belli bi like sayisinide göstericem diyorduda eğer memoryhackers ekibi bunu yaparsa gercekten güzel olur bence adamın söylediğine göre onu kapatarak girince sadece ban yerse bile hesabı yiyormuş ama pc donanım banı yemiyomuş direk farklı hesapla girebiliyomuş.
Aynen öyle dostum

H

HİLECİ49

Onaylı Üye
valorant için çıktımı acaba ve ban yeme oranı nedir

T

tolga akdam

Onaylı Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...