Valorant Hwid Ban kaldırma %100 Çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Slasherr

Kendi Ölümüm Benden Kaçmaya Devam Ediyor
Konuyu başlatan
Süper Üye
Arkadşlar hwid yiyen herkes muzdarip biri oradan bir şey uyduruyor biri yok işlemci ye atıyor lar banı falan inanmayın şöyle şeylere bilgisayarcıyım ve 3 bilgisayarda denedim 3 banlı hesabı da
arkadaşlar herkese harddiske atıyorlar hwid spoofer denediğmizde 12 saat içinde tekrar banlanıyoruz size kesin çözümü söylüyorum
ben bir bilgisayar var onda 320 gb hardisk var ve ben bu harddiski banlattım. sonra ise 40 gb lık bir harddisk alıp yererl disk D diye de bunu sisteme taktım ve valorantı 40 gb lık yerel disk d ye kurdum ve 4 gündür sorunsuz şekilde oynuyorum. t lol falan da oynayanalr varsa 40 gb lık harddiske kuracaksınız lolü ve valorantı ikiside de riot games serviceye bağlı olduğundan tespit edilemiyor.
kafa karıştırdıysam eğer şöyle yeni bir harddiske geçin yeni almak istemiyorsanız paranız yoksa benim gibi 40 gb lık falan alın keyfinize bakın
ben 40 gb lık harddiski 30 tl ye aldım sizlerde yaptığımı yapıp banı kaldırabilirsiniz bu yüzden kendinizi boş boşuna hwid arayarak format atarak yormayın gereği yok.
bu konuya karşı çıkılamaz bunu kabul etmem 3 bilgisayarda okadar detaylı araştırmalar ve çözümler denedim ki hepsi boşa çıktı ve bu 40 gb lık harddisk kurtardı beni :)
hwid spoofer e 70 80 tl gibi bir para vereceğinize buyrun alın size çözüm iyi forumlar :)

O

ozicrn

TR
Onaylı Üye
deniyeceğim dostum umarım oluyordur :)

T

ThqXia

Süper Üye
Deniyiceğim 1 Hesabım Yemişti Geçerli Olursa Allah Razı Olsun

J

Juggler

Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Diliyorum
Süper Üye
ban yiyyenler için güzel çözüm eline sağlık :D

B

Be1A

Üye
gta 5 den ban yedim onu nasıl kaldırırım bilen var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...