Valorant oyun içi hileler hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ş

şahsınamünasır

Cezalı Üye
Konuyu başlatan
Banlı Üye
kanser etti bu oyun beni kanser adamın vücudunu tarıyorum ölmez kafaya tek atarım öler bu ne biçim oyun arkadas bu oyun hiç bir zaman bir cs go olamaz.. adam dibimde tarıyorum ölmüyor shift basarak gidiyorum adamlar geldiğim yere bakıp tek atar dünden beri en az 20 kere hileye denk gelmişimdir.. bide riot games'in savunması çok iyi diyorlar fasa fiso.. yemin ederim bu oyun hilesiz veya makrosuz oynanmaz ben bu kadar derim

E

EmreTg3887

Onaylı Üye
kanser etti bu oyun beni kanser adamın vücudunu tarıyorum ölmez kafaya tek atarım öler bu ne biçim oyun arkadas bu oyun hiç bir zaman bir cs go olamaz.. adam dibimde tarıyorum ölmüyor shift basarak gidiyorum adamlar geldiğim yere bakıp tek atar dünden beri en az 20 kere hileye denk gelmişimdir.. bide riot games'in savunması çok iyi diyorlar fasa fiso.. yemin ederim bu oyun hilesiz veya makrosuz oynanmaz ben bu kadar derim
Ben hiç bedava hiledi görmedin hepsi paralı ve pahalı :D

P

pufuf

Seçkin Üye

dostum alışınca bırakamıyorsun oyun çok sarıyor

G

GamesFT

Onaylı Üye
Kanka bende biraz saçma buldum, bu arada hileler hakkında kesinlikle haklısın.Onu geçtim hiç ses çıkarmamama rağmen ustan eliyle koymuş gibi buluyor.Hile şart!

E

emre235

Üye
valorant fena bi sey oldu hile tarzında bu forum yöneticilerinin yapıp piyasayı bitirebiliceğini düsünüyorum güvenim cok bu foruma <3

G

gfb52

Seçkin Üye
kanka hile çok oyunda haklısın adamı görmeden direk hs yiyorsun tek atıyorlar çok saçma özellikler var karekterlerin lol deki gibi güçleri var hiç bir zaman cs go gibi olmaz bende sevmedim oyunu adamı sinir ediyor

Y

Y3ktadll

AdBlock for politics
Seçkin Üye
Kanka zaten Rito nun çıkardığı oyun ne beklersin ki :D

M

myfriend33

Seçkin Üye
Arkadaşla hile yapsan sarar diyorlar bi şu hileye bakıcam umarım sarar seri atmamız lazım aga seri fena olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...