Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dâhi Yatırımcı
Seçkin Üye
30 May 2019
332
27
71
Ödüller
4
19
Brooklyn Nine-Nine
:yazı:
Valorant, 22 Haziran tarihinde yapacağı güncelleme ile 5. bölüm 1. kısıma geçiş yapacak ve yanında "Boyut" isimli etkinliği de getirecek!

FPS devlerinden birisi olan Valorant, yeni bölüm ve kısım için hazırlanıyor. Yeni sezonda Pearl isimli haritasını, yeni bir silah kaplaması ve gelişmiş bir bileti sunmaya hazırlanan Valorant, yanında "Boyut" isimli etkinliğini de başlatacak. Valorant Geçit Etkinlik Bileti, yeni güncellemelerin gelişini kutlamak için oyunculara bedelsiz şekilde sunulacak. Oyuncular, etkinlik biletindeki hediyelere ücretsiz şekilde sahip olacak.

Yeni bölüm hakkındaki tanıtım videosu "
Paramparça" hikaye için önem arz ediyor. Ayrıca tanıtım videosundaki çizgi roman dükkanı oyuna yerleştirilecek.

"
Paramparça" 5. Bölüm: BOYUT tanıtım videosu

Peki, etkinlikte neler olacak?
ETKİNLİK BİLETİ
- Bedelsiz olacak -
- 7 aşamadan oluşacak -
- 3 hafta süresi olacak (23 Haziran 00.00’dan 13 Temmuz 00.00’a kadar oyunda olacak) -
İÇERİKLER
- 2 adet unvan -
Unvanlar: "Boyutlararası” - “İki Taraflı Ajan”
- 3 Oyuncu Kartı (Omen, Killjoy ile Raze ve VALORANT Lejyonu) -
- 2 Radyanit Seviyesi (Toplam 20 Radyanit Puanı) -

:resim:

PARAMPARCA EDIT.png

VALOGECIT EDIT.png

Daha fazla bilgi için
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Onaylı Üye
16 May 2019
59
2
Ödüller
3
24
bu riot grafik işinden anlıyor özellikle böyle kısa süreli videolar yapımında cok basarılılar

Süper Üye
23 Eyl 2017
918
9
70
Ödüller
5
23
Süper bir sezon bizi bekliyor belli ki bilgi için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.