Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emektar Üye
Ödüller
11
3 HİZMET YILI
memoryhackersnora.png

:resim:

Vampires-Fall-1-780x483.png

:yazı:

Hepinize Merhabalar. Başlıktan da görüldüğü üzere hilemiz Vampire's Fall: Origins RPG oyunu için.
Android oyun platformunda çok sevilip oynanan hikayesi ile bizi baştan çıkarmış oyunu anlatacağım size.
Vampire's Fall: Origins RPG savaşçımız ile yaratık, canavarlara karşı mücadele edip zorlu görevleri tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli, zevkli bir rol oyunudur.
Oyunda eşyaları almak , kullandığımız karekteri geliştirmek zordu ancak bu vereceğim hile ile oyun daha eğlenceli hal alacak, oyun oynarken daha çok zevk alacaksınız.

:özellik:

Para Hileli

:calis:

Tüm Android İşletim Sistemlerinde Sorunsuz Bir Şekilde Çalışmaktadır.

:kullan:

İndirmiş olduğunuz ".apk" Formatındaki Dosyayı Cihazınıza Kurun Ve Oyuna Giriş Yapın.

Hileyi Sorunsuz Bir Şekilde Kullanabilmek İçin Açıklamayı Baştan Sona Eksiksiz Okuyun!

#UYARI 1-) Antivirüs Programı Kullanıyorsanız Devre Dışı Bırakın Aksi Taktirde Telefonunuz Hileyi Tehdit Olarak Algılayacaktır.
#UYARI 2-) Başınıza Bir Şey Gelirse Bunun Sorumlusu Hileyi İndirip Kullanandır. BİZ DEĞİLİZ!
#UYARI 3-) Virüs, Rat Trojen , Keylogger vb. Bir Şey Yoktur.

:not:

Bazı Ufak Sorunlar Olabilir Sorunları Çözmek İçin Şu adımları uygulayın!

1-) Bazı android cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alınabilir cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
2-) Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxx-memoryhackers.org.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (dosya.co) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

memoryhackersnora-png.56342

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda Darkcoment (Rat) asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• memoryhackersnora.png
    memoryhackersnora.png
    13 KB · Görüntüleme: 80
Несмотря на предателей, я все еще стою.
Co - Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Para hilesiyle bu oyun daha eğlenceli olacak. Teşekkürler.

Banlı Üye
4 HİZMET YILI
Para hilesiyle oyunun tadını Çıkarabilirim. Teşşekürler

Admin
Ödüller
21
6 HİZMET YILI
Oyunda para açısından zaten pek bir baskı yok ve sorun olmuyor doğrusu ama hileyle de direkt erişim isteyenlerin yararına olur. Bu açıdan tek kötü yanı, itemler üzerinden az para sonucu çıkması. Onun dışında oynaması saran ve oynama potansiyeli güzel oyun.

Efsane Üye
5 HİZMET YILI
Para Hilesi Önceden Epey Lazımdı Ama Çözdün Şimdi İndiricem Teşekkürler

Onaylı Üye
Ödüller
3
3 HİZMET YILI
Güzel oyuna benziyor indirip deneyeceğim teşekkürler.

Pillar of Eternity
Ultra Üye
Ödüller
5
3 HİZMET YILI
I actually finished this once before didn't finish new game+ but it was good

Üye
5 HİZMET YILI
canım sıkıldıkça burdan hileli oyun bulup bitiriyorum XD

ÖLÜM ÖLÜM DEDİĞİN NEDİR Kİ GÜLÜM
Efsane Üye
Ödüller
18
8 HİZMET YILI
Bol aksiyonlu kaliteli bir oyun eyvallah.

Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Forumda yapılan hilelere şu gözle bakıyorum ; Eğer hilesi yapılmışsa oynayanı vardır ve güzel oyundur .. Bu oyuna da bakacağım teşekkürler elinize sağlık

Uzman Üye
Ödüller
4
4 HİZMET YILI
oyunu daha önce oynamadım deneyeceğim teşekkürler

Onaylı Üye
Ödüller
3
6 HİZMET YILI
Oyunu deniyeceim bakalim tesekkurler paylasim icin

Onaylı Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Lol, the game shares the same font with good old armorgames games, which i loved, and gonna play this for sure too. But first without hackXD thank you for the post.

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Para hilesi dediğiniz zaman o oyuna başlayasım geliyor ve sayenizde yeni oyunlar deniyorum :D

Onaylı Üye
Ödüller
5
5 HİZMET YILI
Oyun Güzele Benziyor Hili Olması +1 Önde Yapar Bizi Teşşekkürler

⁧⁧ 死
Ultra Üye
Ödüller
11
7 HİZMET YILI
Güzel oyuna benziyor hile ile daha eğlenceli olacağını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.