Wolftü Yeni Pointer Listesi - 18.11.2019 12:50:10

AzraiL6155

abilere selam catışmaya devam
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
ya bi baba yigit te cıkıp demiyor ben yapabilirim atabilirm buraya diye ben bilsem valla yapacam ya şu oyunu özledigim kadar eski sevgilimi özlemedim ya

byrek02012

Üye
Beğeni Puanı
0
bu alvays ne zor bişeymiş yahu, forumda bir dünya alvays konusu var. kolay o özelden yaz atarım
Kanka biz bilmioz nasil oluo bi kod icin dolandiriliyorum vlla 100 tl mi yediler
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Oyun bu gece bakima girecek yarin guncel alvays on ve off pointeri lazim ARTHUR48 kod bulmayi bilen egitici bir video veya hizli yanit vedebilecegi bir iletisim adresi atsin her bakim yamada rahatsiz edelim ☺

Son düzenleme:

ARTHUR48

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
59
Kanka biz bilmioz nasil oluo bi kod icin dolandiriliyorum vlla 100 tl mi yediler

Oyun bu gece bakima girecek yarin guncel alvays on ve off pointeri lazim ARTHUR48 kod bulmayi bilen egitici bir video veya hizli yanit vedebilecegi bir iletisim adresi atsin her bakim yamada rahatsiz edelim ☺
her yamada bütün pointerler fix yemeyebiliyor, yerse atarım

CoderBYW

Thıs Is Afyon
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
9
güncel pointer olan varmı

Daha geçerlimi kodlar ?

Son düzenleme:

byrek02012

Üye
Beğeni Puanı
0
e basılı tutunca calısan bırakınca kapanan modulu yapın bende bypass kodlarını vereyım

Beğeni Puanı
1
bypass verebilir mi bana biri arkadaşlar bilgisi olan özelime pm atsın konuşalım yardımlaşalım

Üst Alt