Rehber WSReborn Rehber Detaylı Tum Ayarlar - How to Use WSReborn [Türkçe - English]

Uzman Üye
Ödüller
3
Sosyal
3 HİZMET YILI
eline sağlık dostum bana biraz karmaşık geliyordu sayende daha hakimim

Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
selamlar bazı şampiyonları oynarken örneğin malzaharda hilenin kendine özel kombosu yok o yüzden sniper kısmından order combo yaptım ama hem komboda q skillini atmıyor hemde benim atmama izin vermiyro yani q ya basınca q atamıyorum nasıl düzeltebilirim (sadece malzaharda değil bazı şampiyonlardada öyle oluyor bende)

neither false nor fake
Moderator
Ödüller
10
Sosyal
4 HİZMET YILI
selamlar bazı şampiyonları oynarken örneğin malzaharda hilenin kendine özel kombosu yok o yüzden sniper kısmından order combo yaptım ama hem komboda q skillini atmıyor hemde benim atmama izin vermiyro yani q ya basınca q atamıyorum nasıl düzeltebilirim (sadece malzaharda değil bazı şampiyonlardada öyle oluyor bende)
Sniper olarak ayarlamak zahmetli ve stabil çalışmıyor. Onun herhangi bir çözümü yok maalesef. O şampiyonlarda combo kullanmamak en mantıklısı.

Onaylı Üye
Ödüller
5
5 HİZMET YILI
hocam türkiye'de script kullanmaya çalışan kitle için gerçekten yararlı bir konu olmuş eline sağlık.

Onaylı Üye
Hiçbir bilgim yoktu rehber için çok teşekkürler. Kısa bir süre sonra kavuşacağım :D

Banlı Üye
1 HİZMET YILI
adc main yapmıştı knk niye yaptın tekrar

Onaylı Üye
tanıtım videosunu görünce biraz karışıktı bunu izleyince daha kolay olacağına eminim

Onaylı Üye
Teşekkürler eline sağlıkk

yeni başlayacaklar için güzel içerik olmus tebrikler

Son düzenleme:
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.