Yedek Astsubay Tokat / 5.P.EĞT.TUG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J

Justfriend

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
29 Haziran da hayırlıysa Yedek Astsubay/Piyade sınıfı olarak birliğime teslim olacağım.
Daha önceden bu birlik ve şehir de askerliğini yapmış olanların tavsiye, önerilerini bekliyorum

(Bir hayli heyecanlıyım, şimdiden kendimi zorlu spor eğitim ve sınavlara hazırlamak için düzenli şınav, mekik, barfiks ve egzersizler yapıyorum.)

Son düzenleme:
B

BilgecanDede

Seçkin Üye
Kardom şimdiden hayırlı teskereler Kendini çok kücük gösterme yani ezdirme kardom üst rütbeler olur, çok samimi insanlar yani kafa dengi çoğu oluyor ama bazıları ciddi oluyor, Yolu yordamına gore ayagını uzat kardom gerisi gelir 6 ay çok bişey değil

• Like
Tepkiler: Justfriend
B

baldursgate13

Seçkin Üye
kanka kımseyı takma ya kafana gore senı ezmeye calısanlar olsa bile karşı cık gerekirse döv. komutan assagılayıcı bısey soylerse sesin cıksın , boyun eğme. bu dunya da sen kimsenin kölesi degilsin

• Angry
K

klowrest

A L G O S
Seçkin Üye
şimdiden hayırlı teskereler diyceğim her şeyi arkadaşlar demiş :D

• Like
B

barise01

Onaylı Üye
29 Haziran da hayırlıysa Yedek Astsubay/Piyade sınıfı olarak birliğime teslim olacağım.
Daha önceden bu birlik ve şehir de askerliğini yapmış olanların tavsiye, önerilerini bekliyorum

(Bir hayli heyecanlıyım, şimdiden kendimi zorlu spor eğitim ve sınavlara hazırlamak için düzenli şınav, mekik, barfiks ve egzersizler yapıyorum.)
hayırlı teskereler hangi şehir?

Y

yasin2399

Süper Üye
Hayırlısı olsun. Bende ağustosta gideceğim. Zaten yedek astsubaylar fiziki eğitim alıyorlar mı bilmiyorum. 2 ay boyunca etüt görüyorlar ders işliyorlar 2 ayın sonunda sınav oluyorsun. Sınavda ilk 50 ye girersen görev yerini kendin seçebiliyorsun.

• Like
J

Justfriend

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...