Yeni Sezonda 1 Haftada As olmak isteyen içeri

ros1954

Üye
Beğeni Puanı
3
2 Arkadaşız bu sezon hesaplarımızı taç bitirdik 2 günde kasabildiğimiz kadar yeni sezonda fatihe kasmayı düşünüyoruz hilesi olan muhabbeti iyi olan kişiler bıraktığım id'lerden bana yada arkadaşıma ulaşabilir detayları konuşuruz

İD: 5642355263

İD: 5529126673

razzy

Üye
Beğeni Puanı
1
ne yapıyorsunuz da 1 haftada bunu kesinlikle bir çobanoglu cıkar arkasından ban yani güvence verirmisin dadlim :S :!

ros1954

Üye
Beğeni Puanı
3
ne yapıyorsunuz da 1 haftada bunu kesinlikle bir çobanoglu cıkar arkasından ban yani güvence verirmisin dadlim :S :!
kullandığımız hilenin ismini veremem şuan burda reklema girer hile safe ve tamamen free ve gayet kaliteli bir hile, 1 haftada nasıl olmaya gelecek olursak; ben ve arkadaşım her oyun tryhard oynuyoruz 5 maçın 3 yada 2 si win eksi puan yemiyoruz gayet kasmasıda kolay oluyor zaten
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

duş peşindeysen duş peşime :) eklerim oynarız ;)
tamam oyundan eklersin gireriz dostum

Forgived

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
46
kullandığımız hilenin ismini veremem şuan burda reklema girer hile safe ve tamamen free ve gayet kaliteli bir hile, 1 haftada nasıl olmaya gelecek olursak; ben ve arkadaşım her oyun tryhard oynuyoruz 5 maçın 3 yada 2 si win eksi puan yemiyoruz gayet kasmasıda kolay oluyor zaten

tamam oyundan eklersin gireriz dostum
magıc bullet vb varmı hilede

ros1954

Üye
Beğeni Puanı
3
Beğeni Puanı
1
magic bullet yok hilede o hileler paralıda olsa incelenip banlanıyor o yüzden kullanma gereği duymuyoruz.

squad'da takımın yoksa kasman imkansız emulatörde kandırmayalım birbirimizi dostum :)
Yanlış yanıt

magic bullet yok hilede o hileler paralıda olsa incelenip banlanıyor o yüzden kullanma gereği duymuyoruz.

squad'da takımın yoksa kasman imkansız emulatörde kandırmayalım birbirimizi dostum :)
Benim hakkımda eleştiri yaparken beni tanı bence sonra doğru eleştiriyi yaparsın kardeşim

Üst Alt