Aurelion Sol Scripte Eklenmeli mi?

Jeg liker ikke når folk gir meg ting
Uzman Üye
Ödüller
6
Sosyal
6 HİZMET YILI
Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim. Bir League of Legends maçımda karşı takımda Aurelion Sol vardı ve ben onu biraz küçümsedim. Erken oyunda lane de kaybetse bile ilerleyen süreçlerde takım savaşlarında büyük katkısı olan Aurelion Sol'un scripte eklenmesini düşünüyorum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Onaylı Üye
Ödüller
5
5 HİZMET YILI
şuan için erken bence biraz daha beklemek lazım

Griffin Premium
Ödüller
16
6 HİZMET YILI
Ben şahsen zamanla eklenebilir diye düşünüyorum onun dışında pek bir şey ifade etmez her türlü ekarte edilebilir bir karakter zaten

Uzman Üye
Ödüller
4
5 HİZMET YILI
Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim. Bir League of Legends maçımda karşı takımda Aurelion Sol vardı ve ben onu biraz küçümsedim. Erken oyunda lane de kaybetse bile ilerleyen süreçlerde takım savaşlarında büyük katkısı olan Aurelion Sol'un scripte eklenmesini düşünüyorum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Dostum zaten her karakter otomatik dodge atmıyormu karakter fark ediyormu scriptte ?

Jeg liker ikke når folk gir meg ting
Uzman Üye
Ödüller
6
Sosyal
6 HİZMET YILI
Dostum zaten her karakter otomatik dodge atmıyormu karakter fark ediyormu scriptte ?
Hocam her karakter dodge atıyor evet doğru. Fakat benim demek istediğim oynanış scripti getirmeli mi? Yani space tuşuna basıp kendi kendi skill atmasından bahsediyorum.

Onaylı Üye
Ödüller
4
5 HİZMET YILI
Eklenmeli acil

Onaylı Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
Kesinlikle eklenmeli şu an metada ve orta oyunda taşıma potansiyeli bayağı güçlü

Ultra Üye
Ödüller
8
6 HİZMET YILI
ben gerek olmadığını düşünüyorum ondan önce eklenmesi gereken çarlar var

Onaylı Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
olmayan karakterlerin gelmesi her zaman iyi olur

Seçkin Üye
Ödüller
5
5 HİZMET YILI
Bana çok hantal geliyor evade falan çok sağlıklı çalışırmı bilemedim

Uzman Üye
Ödüller
4
5 HİZMET YILI
Hocam her karakter dodge atıyor evet doğru. Fakat benim demek istediğim oynanış scripti getirmeli mi? Yani space tuşuna basıp kendi kendi skill atmasından bahsediyorum.
Anladım hocam da onun faydası varmı ben kullanıyorum cok kotu atıyor skılleri siz memnun musunuz ?

Seçkin Üye
Ödüller
2
1 HİZMET YILI
eklenebilir de biraz zor ayarlanmaz mı hocam bence onun yerine milio daha güzel olur

AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.