Bilinmeyen güzel dizi ve film önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

myfriend33

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, piyasada çok sağlam yeni diziler var fakat izleyesim gelmiyor, şöyle türkiyede bilinmedik diziler önerir misiniz? Mesela gotham gibi son of anarcy gibi diziler. Tür olarak değil bakın bilinmedik ama çok sevilen konusunun iyi olduğu falan diziler önerirseniz daha iyi olur. Konusu önemli değil dedektiflik / aksiyon / polisiye/ mafya / suç / fantastik belki eh işte. Şimdiden teşekkürler

not izlediğim dizileri yazmayın diye izlediğim dizileri yazayım ki tekrar yazmayın.

Breaking bad
prison break
vikings
how i met your mother
doctow who
black mirror, ve dahası aklıma gelmeyen dizileri izledim öneride bulunursanız sevinirim.

P

pufuf

Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, piyasada çok sağlam yeni diziler var fakat izleyesim gelmiyor, şöyle türkiyede bilinmedik diziler önerir misiniz? Mesela gotham gibi son of anarcy gibi diziler. Tür olarak değil bakın bilinmedik ama çok sevilen konusunun iyi olduğu falan diziler önerirseniz daha iyi olur. Konusu önemli değil dedektiflik / aksiyon / polisiye/ mafya / suç / fantastik belki eh işte. Şimdiden teşekkürler

not izlediğim dizileri yazmayın diye izlediğim dizileri yazayım ki tekrar yazmayın.

Breaking bad
prison break
vikings
how i met your mother
doctow who
black mirror, ve dahası aklıma gelmeyen dizileri izledim öneride bulunursanız sevinirim.

hocam konuyu sen açmışsın ben sana sorucam ama prison break sarıyor mu

M

myfriend33

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
hocam konuyu sen açmışsın ben sana sorucam ama prison break sarıyor mu
Tabii ki sarıyor halen izlemediysen kesinlikle izlemeden geçme. 15 senelik dizi olmasına rağmen halen konuşuluyor ve izlemeyen çok kişi var tavsiyemdir.

E

Elforg*TR

Üye
teen wolf öneririm çok güzel dizi 2015 yapımı ama mükemmel

O

osmantugra1975

Onaylı Üye

Breaking bad
prison break
vikings
how i met your mother
doctow who
Control z çok iyi bir dizi hem kısa hem sıkmıyor film gibi tek oturuşta bitirirsin özellikle son 3 bölümü :)

P

pufuf

Seçkin Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...