Bitcoin Kazanmak Bu Kadar Kolay Mı? - CryptoTab Browser Kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheGGray

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
Bitcoinin fiyatı arttıkça CryptoTab Browser bitcoin kazımını zorlaştırıyor ve bitcoin ucuzladığı zaman kazım zorluğu aynı kalıyor. Yani sürekli olarak zorlaşmaya devam ediyor. Bu sebeple "1 ay açık bırakayım pcyi de para gelsin." tarzı bir olay olmuyor. En azından 100-200 arası referansınızın olması gerek azda olsa kazanıyorum diyebilmek için.

Czech

* xάήάx *
Süper Üye
Beğeni Puanı
395
Yıl olmuş 2019 bir kaç dakikalık video ile karın doyurmayı mı düşünüyoruz? Gülünç. Yine de emeğine sağlık

maskelihileci

x86-x64 Assembly , Process Analysis
Kurucu
Beğeni Puanı
367
Bitcointten iyi para kaldıran adam sizde para kaldırın diye video çekmez bence bu tür video çekenler muhtemelen ekran kartı satıp veya madencilik sistemini satıp para kazanma peşinde olan insanlar oluyo :D

XleaderS

I Am Obsessively Opposed To The Typical
Süper Üye
Beğeni Puanı
472
Yıl olmuş 2019 bir kaç dakikalık video ile karın doyurmayı mı düşünüyoruz? Gülünç. Yine de emeğine sağlık
kardeşim ne karın doyurmasından bahsediyorsun. öyle bir amaç yok ki zaten. Ben sana zorla mı izeletiyorum bunu. İster uygula ister uygulama. teşekkürler yorumun için.

ugur2151

Üye
Beğeni Puanı
0
Şu videodaki programı kurdum 40 saat kadar çalıştırdım 25 kuruş bile vermedi :D çok büyük sermaye lazım
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Bitcoinin fiyatı arttıkça CryptoTab Browser bitcoin kazımını zorlaştırıyor ve bitcoin ucuzladığı zaman kazım zorluğu aynı kalıyor. Yani sürekli olarak zorlaşmaya devam ediyor. Bu sebeple "1 ay açık bırakayım pcyi de para gelsin." tarzı bir olay olmuyor. En azından 100-200 arası referansınızın olması gerek azda olsa kazanıyorum diyebilmek için.

Xd3Riotx

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
12
Bitcointten iyi para kaldıran adam sizde para kaldırın diye video çekmez bence bu tür video çekenler muhtemelen ekran kartı satıp veya madencilik sistemini satıp para kazanma peşinde olan insanlar oluyo :D
oo maskeli hileci gelmiş ve yine gerçekleri su yüzüne çıkartmayı başardı :Xd

İnclude

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
122
aynen neden söylesinki demi paylaşıldıkça degeri düşer:brainfree:bazılarının arka planda kastıgı gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt