Csdeki "bind" tuşlarını ayarlama

• Konuyu başlatan Ezym8
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 453
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Ezym8

Konuyu başlatan
Üye
Csde tuşlarım her güncelleme sonrasın unbind yiyor wasd fln değil ben h ye r_cleardecals atıyorum gidiyor

X

xIneffable

xIneffable* Shooter
Onaylı Üye
Kanka hep yapmak zorunda kalıyosan direk kendine bir cfg oluştur exec (cfgadı) yaparsın

bi ara bendede oluyodu direk quit lemi çıkıyorsun ben quitle çıkyodum direk unbindall oluyo ilk disconnect sonra quit yapmayı dene

C

cagatay6464

Look at this I am Rich
Seçkin Üye
Ana menüde yapacağın tüm bindleri tekrar yap. Daha sonra konsolu açıp host_writeconfig (CFG ADI) yaz. Daha sonra oyunun başlatma seçeneklerine CFG'ye verdiğin isimle beraber şöyle yaz.
+exec (CFG ADI) bu şekilde tüm ayarların kaydedilir ve bir daha ayar yapmana gerek kalmaz.

A
bindleri tekrar yap ve kaydetmeyi dene dostum iyi günler

E

Ezym8

Konuyu başlatan
Üye
Herkese teşekkürler

S

sivanci40

Onaylı Üye
Kaybolma sorunu şudur. Oyun bir güncelleme getirdiğinde ayarları sıfırlıyor. Örneğin bind mwheeldown +jump yaparsın. Bu da ekstra kod olarak geçtiğinden yeni güncellemeyi buga sokabilir gibi bir kafaya giriyor valve , ondan dolayı siliyor kardeşim , hiç sillinmesin istiyorsan Bir kereliğine oyunda tüm ayarlamalarını yap daha sonra konsola

host_writeconfig ezym8 yaz ve enterla bu sayede oyuna girdiğinde ayarın sıfırlanırsa hemen konsolu açıp exec ezym8 yazar ayarlarını tekrar update edebilirsin. Aklında ki soruları çözebildiysem like atarsan sevinirim :) iyi günler dilerim

D

demxd

Cezalı Üye
Banlı Üye
Ben de onlar silinmiyor ama sacma olan main hesabimdaki ayarlar baska hesaba giris yapinca kayboluyor onun cözümü yine config ayarlamak mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...